WYjazdy zagraniczne

Możemy zorganizować nurkowanie w każdym miejscu na świecie – i to też robimy!
Centrum Techniki Nurkowej to nie tylko serwis, sklep i szkolenia, ale również nietypowe biuro podróży – oczywiście nurkowe 🙂 

Organizowane przez nas wycieczki zagraniczne gwarantują najwyższy standard, ponieważ chcemy, aby dla każdego z was były niezapomnianymi wakacjami. Oferujemy najlepsze usługi nurkowe, zakwaterowanie i świetną zabawę, a wszystko to pod okiem najlepszych instruktorów.

Większość wyjazdów planujemy tak, abyście mogli zabrać ze sobą swoje rodziny i bliskich. Hotele z placami zabaw dla dzieci, podgrzewane baseny, SPA, centra sportów, uwzględnienie m.in. zabytków i wiele innych atrakcji sprawią, że osoby towarzyszące nie zaznają nudy, kiedy Wy będziecie pod wodą. 

Na każdym wyjeździe znajdziemy także czas na to, aby przeprowadzić intro nurkowe. Być może Twoi bliscy również zafascynują się nurkowaniem… W bezpieczny sposób, profesjonalnie i z dużą nutą zabawy doświadczą pierwszych nurkowań i rozpoczną swoją podwodną przygodę. 

Pamiętaj, że nie musisz mieć własnego sprzętu – zorganizujemy Ci go! 
Jest kilka miejsc do których zawsze chętnie wracamy i z przyjemnością zabierzemy was, by pokazać tamtejszy, podwody świat. Częstymi kierunkami naszych wypraw jest Malta, Egipt oraz Dominikana.

Sprawdź nasze kalendarium

Zapraszamy!

Ekipa CTN

DOMINIKANA