MASTER RESCUE DIVER

DLA KOGO?

Nurkowanie to przede wszystkim dobra zabawa. Nie wolno jednak zapominać, że jest to sport ekstremalny i wiąże się z pewnym ryzykiem.Nurkowanie umożliwia nam odkrywanie podwodnego świata, jednak należy pamiętać, że jest to dla nas całkowicie obce środowisko w którym to my jesteśmy gośćmi. Dlatego najważniejszą rzeczą dla każdego nurka powinno być zawsze bezpieczeństwo. Aby być dobrym nurkiem, najpierw trzeba umieć zadbać o siebie, a następnie móc w razie potrzeby pomóc innym. Jeżeli chcesz czuć się pewniej i bezpiecznie pod wodą i wiedzieć jak zachować się w sytuacjach awaryjnych, to najlepszym rozwiązaniem jest odbycie kursu Master Rescue Diver. Jest on niezbędny dla wszystkich doświadczonych nurków, w szczególności tych, którzy chcą wziąć odpowiedzialność za bezpieczeństwo innych pod wodą.

Kurs Master Rescue Diver koncentruje się przede wszystkim na ocenie ryzyka i zaawansowanej kontroli pływalności, aby zminimalizować potrzebę wykonania akcji ratunkowej. Nauczysz się między innymi jak odróżniać stres od paniki i jak radzić sobie w obydwu sytuacjach, co może uratować życie Tobie i Twojemu partnerowi nurkowemu. Ten wyjątkowy kurs umocni w Tobie pewność siebie, zapewniając tym samym umiejętności i wiedzę, które pomogą Ci lepiej zrozumieć jak bezpiecznie i skutecznie reagować w sytuacjach awaryjnych na powierzchni i pod powierzchnią wody.

Tak więc, jeżeli pragniesz poczuć się pewniej i bezpieczniej pod wodą i chcesz wiedzieć jak opanować sytuację awaryjną i pomóc partnerowi, to zapraszamy na kurs Master Rescue Diver. Nurek ratownik, to przede wszystkim dobry partner, który potrafi pomóc sobie i partnerowi w razie nagłych problemów, potrafi on także przewidywać sytuacje awaryjne i im przeciw działać. 

Kurs RAIDMaster Rescue nauczy Cię przede wszystkim, jak zminimalizować ryzyko konieczności przeprowadzenia akcji ratunkowej, a w przypadku akcji ratunkowej – szybkiego i skutecznego udzielenia pomocy nurkowi znajdującemu się w trudnej sytuacji. Pod  wodą nie ma miejsca na błędy i panikę, trzeba działać szybko, ale pewnie i świadomie. Nauczymy Cię tego, co z pewnością zwiększy Twoje kwalifikacje nurkowe.

Przebieg kursu
  • Szkolenie podzielone jest na dwie części: teoretyczną i praktyczną.
  • Pierwsza teoretyczna część, obejmuje naukę online – mamy nowoczesne podejście do szkolenia i korzystamy z rozbudowanego system nauczania online i wszystkie podręczniki są w wersji elektronicznej. Wszystkie kursy online są automatycznie aktualizowane, co oznacza, że nigdy nie będziesz mieć przestarzałych materiałów. Jako student i absolwent RAID będziesz miał dożywotni darmowy dostęp do swojego profilu zawierającego certyfikaty i dzienniki nurkowania.
  • Wszystkie quizy i egzaminy teoretyczne zaliczasz online –  system online pozwoli Ci uczyć się we własnym tempie, wszędzie, gdzie tylko chcesz – w domu, w parku, w autobusie… gdziekolwiek! Również quizy sprawdzające wiedzę oraz egzaminy końcowe zaliczasz online w dogodnym dla Ciebie czasie i miejscu.
  • Druga część to szkolenie praktyczne, które prowadzone jest przez naszego bardzo dobrego instruktora RAID – nasze centrum ma wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów, którzy są pasjonatami nurkowania, dzięki którym nauczysz się wszelkich potrzebnych umiejętności nurkowych. 
  • W ramach kursu są 4 nurkowania, podczas których zdobędziesz wszystkie potrzebne i tak cenne umiejętności:
– Trening w zamkniętej wodzie – Podstawowe szkolenie z pierwszej pomocy – Resuscytacja krążeniowo-oddechowa (RKO) – Podstawowa administracja O2 – Szkolenie i ćwiczenie różnych scenariuszy na wodach otwartych
  • Po ukończeniu i zaliczeniu kursu, od razu otrzymasz od nas E-certyfikat. Nie musisz czekać tygodni lub miesięcy na certyfikat, ponieważ e-karty RAID są wydawane natychmiast po zakończeniu kursu, a plastikowy certyfikat to tylko opcja.
Dzięki połączeniu naszego najnowocześniejszego szkolenia online i interakcji z instruktorem RAID, Twoja wiedza na temat nurkowania zostanie udoskonalona na bardzo wysokim poziomie, przygotowując Cię do opieki nad innymi. To ostatecznie przygotuje Cię do szkolenia RAID Divemaster.

WYMAGANIA

Aby przystąpić do kursu trzeba mieć skończone 15 lat, wymagane jest posiadanie certyfikatu RAID Advanced 35 lub Explorer 30 lub równoważnego certyfikatu wydanego przez uznaną federację szkoleniową.

KURSY

EXPLORER
30

ADVENCED
35

DEEP
40

MASTER RESCUE DIVER


DIVEMASTER


INSTRUKTOR