K01

KAPTURY K01

Firma K01 zrodziła się z pasji do nurkowania, a nasza marka jest teraz synonimem poświęcenia w wytwarzaniu produktów o najwyższym kalibrze, badaniach i rozwoju najnowocześniejszych materiałów oraz poszanowaniu środowiska. Ten niesamowity kaptur wyznaczył nowy standard w jakości i komforcie, oferując odporne na kompresję, miękkie, elastyczne, wygodne i bardziej suche doświadczenie nurkowe!


Zalety K01

MATERIAŁ
Kaptury wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Neopren HAYATO produkowany jest w Japonii specjalnie i wyłącznie dla włoskiej marki K01.

FUNKCJONALNOŚĆ
Z zewnątrz kaptur zbudowany jest z mikro podszewki dla maksymalnej elastyczności kaptura. Od wewnątrz jest gładki neopren/gumowo-silikonowy materiał, aby utrzymać maksymalne ciepło. Niezwykle miękki i śliski, utrzymuje głowę prawie suchą i całkowicie uszczelnia szyję (maksymalnie ogranicza wnikanie wody). Dużą zaletą jest jego minimalna kompresja na głębokości w porównaniu z innymi neoprenami.

KOMFORT I WYGODA
Zakładanie oraz zdejmowanie kaptura jest bardzo łatwe i przyjemne. Przy zakładaniu lub zdejmowaniu kaptur „ślizga się”, nie ciągnie za głowę i nie wyrywa włosów – jak to robią inne kaptury. Zapewnia maksymalny komfort użytkowania i ciepło, nawet najbardziej wymagającym nurkom.

WYKONANIE 
Kaptury są w całości zaprojektowane i wykonane ręcznie w pracowni we Włoszech przez doświadczonych rzemieślników i przez osoby ściśle związane z nurkowaniem. We Włoszech neopren jest bardzo specyficznie wycinany i ręcznie klejony. Połączenie idealnego materiału z prostotą i funkcjonalnością tworzą wyjątkowy produkt, który docenili już nurkowe z całego świata.

DUŻY WYBÓR I PERSONALIZACJA
Kaptury są dostępne w trzech grubościach: 3, 5, 8 mm oraz w rozmiarach XS, S, M, L, XL, XXL. Są dwa modele: standardowy lub BIB z długim kołnierzem. Kaptury dostępne są w różnych kolorach. Na specjalne zamówienie kaptury K01 można personalizować własnymi pomysłami graficznymi i niestandardową kolorystyką Pollock. Możemy nanieść na kaptury nadesłaną grafikę, logo firmy czy centrum nurkowego. Możesz stworzyć swój własny kaptur!

Zapraszamy do polskiego sklepu K01: www.k01.pl