EXPLORER 30

DLA KOGO?

Nurkowanie stało się Twoją pasją? Kurs Explorer 30 jest kolejnym etapem w Twojej przygodzie z nurkowaniem. Dzięki niemu poszerzysz wiedzę i umiejętności zdobyte podczas kursu Open Water 20. Jeżeli chcesz się rozwijać i próbować nowych rzeczy pod wodą to ten kurs jest właśnie dla Ciebie! Został opracowany w celu wypełnienia luki między tradycyjnym nurkowaniem Open Water, a bardziej zaawansowanymi programami.

Explorer 30 jest bardzo ekscytującym kursem, z minimalną ale niezbędną teorią, skupiający się na praktycznych sesjach tematycznych, aby dać Tobie więcej umiejętności i doświadczenia pod wodą, pod czujnym okiem i nadzorem naszego instruktora.

Przebieg kursu
  • W czasie kursu odbędziesz 5 nurkowań, podczas których  będą czekać na Ciebie nowe wyzwania, dzięki którym nabędziesz zdolności nurkowania w różnych środowiskach lub miejscach nurkowych. 
  • Opanujesz umiejętności takie jak: perfekcyjna pływalność, zapoznasz się z zasadami nawigacji podwodnej oraz z procedurami planowania głębokich nurkowań do 30 m. W ramach kursu możesz sam wybrać dwie dodatkowe umiejętności, które chcesz opanować np. nurkowanie nocne,  z łodzi, w prądzie… 
  • Kurs prowadzony jest przez bardzo dobrego instruktora RAID – nasze centrum ma wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów, którzy są pasjonatami nurkowania, dzięki którym nauczysz się wszelkich potrzebnych umiejętności nurkowych. 
  • Masz dostęp do nowoczesnych podręczników online – mamy nowoczesne podejście do szkolenia i korzystamy z rozbudowanego system nauczania online i wszystkie podręczniki są w wersji elektronicznej. Oznacza to brak książek i koniec makulatury zalegającej na Twoich półkach. Wszystkie kursy online są automatycznie aktualizowane, co oznacza, że nigdy nie będziesz mieć przestarzałych materiałów. Jako student i absolwent RAID będziesz miał dożywotni darmowy dostęp do swojego profilu zawierającego certyfikaty i dzienniki nurkowania.
  • Wszystkie quizy i egzaminy teoretyczne zaliczasz online –  system online pozwoli Ci uczyć się we własnym tempie, wszędzie, gdzie tylko chcesz – w domu, w parku, w autobusie… gdziekolwiek! Również quizy sprawdzające wiedzę oraz egzaminy końcowe zaliczasz online w dogodnym dla Ciebie czasie i miejscu.
  • Wiedza zdobyta podczas kursu Explorer 30 jest kluczowa dla bezpiecznego nurkowania na większych głębokościach i dla Twojego komfortu pod wodą.
  • Po ukończeniu i zaliczeniu kursu, od razu otrzymasz od nas E-certyfikat. Nie musisz czekać tygodni lub miesięcy na certyfikat, ponieważ e-karty RAID są wydawane natychmiast po zakończeniu kursu, a plastikowy certyfikat to tylko opcja.

WYMAGANIA

Kurs ten jest przeznaczony dla każdego certyfikowanego nurka, który ma odpowiednik RAID Open Water 20 oraz ukończył 15 lat

KURSY

EXPLORER
30

ADVENCED
35

DEEP
40

MASTER RESCUE DIVER


DIVEMASTER


INSTRUKTOR