DEEP 40

DLA KOGO?

Nurkowanie jest jak odkrywanie nieznanego świata. Wszystko to co jest dla nas niedostępne, budzi naszą ciekawość. Podczas nurkowania, na pewno nie raz zastanawiałeś się co takiego kryje się głębiej. Może jest jakieś nurkowanie lub coś, co zawsze chciałeś zobaczyć lub doświadczyć, jednak jest to na większych głębokościach, poza Twoim zasięgiem. Wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Nowe głębokości, nowe doświadczenia, nowe przygody… Czy jesteś na to gotowy? Jeżeli nie chcesz by Twoja nurkowa przygoda zakończyła się na płytkich wodach i chciałbyś odkryć sekrety głębin, to zrób kolejny krok i zdobądź certyfikat RAID Deep 40. 

Kurs Deep 40 ma na celu poszerzenie Twojej wiedzy i umiejętności, aby umożliwić Ci bezpieczne nurkowanie na większych głębokościach. Zapoznasz się z elementami głębokiego nurkowania, co pomoże Ci w zdobyciu pewności siebie, która jest niezbędna, aby bezpiecznie nurkować do maksymalnej głębokości 40 m, bez dekompresji. W nurkowaniu głębokowodnym, nie ma miejsca na brawurę i błędy. Jeżeli już decydujesz się na tego typu nurkowania, musisz być świadomy ryzyka jakie podejmujesz i musisz być pewny swoich umiejętności. Rozszerzysz swój zakres nurkowania i wiedzę, ucząc się o zagrożeniach, planowaniu nurkowania, a także specjalnych procedurach i technikach, które są istotne dla głębokich nurkowań i które z naszą pomocą opanujesz w pełni.

Kurs Deep 40 to wysokiej jakości kurs, dzięki któremu zdobędziesz wiedzę wymaganą do przygotowania i analizowania nurkowania, co zwiększy Twoje doświadczenie nurkowe. Dowiesz się więcej o planowaniu nurkowania, w tym obliczeniach zużycia powietrza, specjalistycznym sprzęcie oraz świadomości zagrożenia związanego z narkozą azotową. Szkolenie obejmuje również informacje o narkozie azotowej, chorobie dekompresyjnej (DCI) i procedurach komory kompresyjnej, a także o planowaniu i stosowaniu różnych gazów.

Chcemy abyś po tym kursie zdobył pewność siebie, ale by była ona oparta o rzetelną wiedzę i umiejętności, które będziesz umiał wykorzystać w praktyce. Pamiętaj, że świadomy nurek, to bezpieczny nurek.

Przebieg kursu
  • Kurs składa się z dwóch głównych elementów, takich jak teoria (online) i praktyczne sekcje nurkowe. W trakcie kursu odbędziesz 4 nurkowania pod okiem instruktora RAID. 
  • W trakcie kursu Deep 40 można wykorzystywać Trimix jako mieszaninę oddechową, w celu zmniejszenia narkozy.
  • Podczas kursu Deep 40, tak jak we wszystkich innych kursach RAID, bardzo mocno skupiamy się na pozycji nurka od wodą – trym, idealnej pływalności i technik poruszania się. Dzięki tym umiejętnością będziesz czuł się pewnie i komfortowo pod wodą, co jest bardzo ważne nurkując na większe głębokości.
  • Kurs prowadzony jest przez bardzo dobrego instruktora RAID – nasze centrum ma wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów, którzy są pasjonatami nurkowania, dzięki którym nauczysz się wszelkich potrzebnych umiejętności nurkowych. 
  • Masz dostęp do nowoczesnych podręczników online – mamy nowoczesne podejście do szkolenia i korzystamy z rozbudowanego system nauczania online i wszystkie podręczniki są w wersji elektronicznej. Wszystkie kursy online są automatycznie aktualizowane, co oznacza, że nigdy nie będziesz mieć przestarzałych materiałów. Jako student i absolwent RAID będziesz miał dożywotni darmowy dostęp do swojego profilu zawierającego certyfikaty i dzienniki nurkowania.
  • Wszystkie quizy i egzaminy teoretyczne zaliczasz online –  system online pozwoli Ci uczyć się we własnym tempie, wszędzie, gdzie tylko chcesz – w domu, w parku, w autobusie… gdziekolwiek! Również quizy sprawdzające wiedzę oraz egzaminy końcowe zaliczasz online w dogodnym dla Ciebie czasie i miejscu.
  • Po ukończeniu i zaliczeniu kursu, od razu otrzymasz od nas E-certyfikat. Nie musisz czekać tygodni lub miesięcy na certyfikat, ponieważ e-karty RAID są wydawane natychmiast po zakończeniu kursu, a plastikowy certyfikat to tylko opcja.

WYMAGANIA

Aby przystąpić do kursu RAID Deep 40 należy mieć skończone 15 lat, certyfikat RAID Explorer 30 lub jego odpowiednik oraz certyfikat RAID Nitrox lub jego odpowiednik.

KURSY

EXPLORER
30

ADVENCED
35

DEEP
40

MASTER RESCUE DIVER


DIVEMASTER


INSTRUKTOR