Szkolenia na najwyższym poziomie

Nasza szkoła nurkowania oferuje kursy w systemach RAID oraz DAN, a dla osób z niepełnosprawnościami HSA.

Szkoleniami od samego początku zajmuje się Łukasz Piórewicz wyznaczając standardy odpowiednie do warunków w jakich szkolimy. Kursy prowadzimy od ponad 15 lat i jest to chyba najciekawsza i najwdzięczniejsza forma pracy. Nie mniej jednak zawsze pamiętamy, iż woda nie jest naszym naturalnym środowiskiem i tylko rzetelny kurs gwarantuje swobodę nurkowania. Bez względu na organizację, poziom szkolenia czy grupę naszych studentów zawsze otrzymacie kurs na najwyższym poziomie.

Nie tolerujemy szybkich i masowych kursów, nie łączymy ich w tak zwane „combo” czyli kilka za jednym razem. Nie sprzedajemy niepotrzebnych specjalizacji, a każdy organizowany przez nas kurs uczy przede wszystkim bezpieczeństwa, samodzielności, partnerstwa i radości z przebywania pod wodą.

Studenci po naszym szkoleniu zawsze stają się wzorem dla innych. Wyróżnia ich technika nurkowania, szeroka wiedza i szacunek dla każdego innego płetwonurka.

W naszym centrum nurkowym oferujemy najszerszą ofertę kursów. Możesz rozpocząć naukę od podstaw, kończąc swoje szkolenia na kursach instruktorskich technicznego nurkowania.

Zapraszamy!