TECHNICAL WRECK DIVER

DLA KOGO?

Lubisz nurkowanie wrakowe? Chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności aby móc nie tylko je podziwiać ale także bezpiecznie penetrować? Jeżeli tak, to należy pamiętać, że wpływanie do wnętrza wraków jest jednym z najbardziej niebezpiecznych działań, jakie może podjąć nurek, ale właściwe przeszkolenie i umiejętności ograniczą to ryzyko. W tym celu podejmij wyzwanie i ukończ kurs RAID Advanced Wreck, który koncentruje się w szczególności na solidnym praktycznym programie nauczania wrakowego. Nie jest to zwykły kurs – jest to prawdziwy trening bezpiecznych i skutecznych penetracji wraków w ramach limitów nurkowania rekreacyjnego. Podczas gdy kurs Basic Wreck obejmuje ogólne informacje o nurkowaniu na wrakach, wymaganym wyposażeniu, różnych konfiguracjach narzędzi, zarządzaniu nurkowaniem i kwestiach związanych z otwartą wodą, Advanced Wreck przenosi to wszystko na wyższy poziom dzięki dalszym innowacyjnym pomysłom i wszechstronnym szkoleniom praktycznym. 
Przebieg kursu
  • Kurs składa się z dwóch głównych elementów, takich jak teoria (online) i praktyczne sekcje nurkowe. W trakcie kursu odbędziesz 4 nurkowania pod okiem instruktora RAID
  • Kurs prowadzony jest przez bardzo dobrego instruktora RAID – nasze centrum ma wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów, którzy są pasjonatami nurkowania, dzięki którym nauczysz się wszelkich potrzebnych umiejętności nurkowych. 
  • Masz dostęp do nowoczesnych podręczników online – mamy nowoczesne podejście do szkolenia i korzystamy z rozbudowanego system nauczania online i wszystkie podręczniki są w wersji elektronicznej. Wszystkie kursy online są automatycznie aktualizowane, co oznacza, że nigdy nie będziesz mieć przestarzałych materiałów. Jako student i absolwent RAID będziesz miał dożywotni darmowy dostęp do swojego profilu zawierającego certyfikaty i dzienniki nurkowania.
  • Wszystkie quizy i egzaminy teoretyczne zaliczasz online –  system online pozwoli Ci uczyć się we własnym tempie, wszędzie, gdzie tylko chcesz – w domu, w parku, w autobusie… gdziekolwiek! Również quizy sprawdzające wiedzę oraz egzaminy końcowe zaliczasz online w dogodnym dla Ciebie czasie i miejscu.
  • Po ukończeniu i zaliczeniu kursu, od razu otrzymasz od nas E-certyfikat. Nie musisz czekać tygodni lub miesięcy na certyfikat, ponieważ e-karty RAID są wydawane natychmiast po zakończeniu kursu, a plastikowy certyfikat to tylko opcja.

WYMAGANIA

  • Należy mieć ukończone 15 lat.
  • Należy mieć certyfikat RAID Advanced 35 lub jego odpowiednik oraz certyfikat RAID Nitrox lub jego odpowiednik.

KURSY

PERFORMANCE
DIVER


SIDEMOUNT


NITROX

SUCHY
SKAFANDER

WRECK
DIVER

TECHNICAL
WRECK DIVER

NURKOWANIE
W NOCY


NAWIGACJA

SPECJALISTA
SPRZĘTOWY