INTRO

INTRO - TRY SCUBA

Nurkowanie z roku na rok staje się coraz bardziej popularne, gdyż jest to sport, który może uprawiać  praktycznie każdy. Na pewno nie raz widziałeś na zdjęciach i filmach dokumentalnych piękno podwodnego świata. Jeżeli kiedykolwiek marzyłeś by choć raz móc oddychać pod wodą i poczuć stan nieważkości, ale nigdy wcześniej nie miałeś styczności z nurkowaniem, to nasz program Try Scuba jest właśnie dla Ciebie. Jeżeli nurtują Cię pytania: Czy nurkowanie jest dla mnie? Czy się nadaję? Czy dam radę..? To najlepszym sposobem by rozwiać Twoje wszelkie wątpliwości, jest zanurkowanie pod okiem naszego doświadczonego instruktora.

Program Try Scuba to jednorazowe zajęcia składające się z krótkiego wykładu, na którym zapoznasz się ze sprzętem oraz zanurkujesz na głębokość max 12m. Po takim pierwszym podwodnym doświadczeniu, sam stwierdzisz czy chcesz kontynuować swoją nurkową przygodę. Jeżeli tak, to kolejnym krokiem będzie rozpoczęcie kursu Open Water 20!

Pamiętaj, że woda nie jest naszym naturalnym środowiskiem i aby z niej bezpiecznie korzystać trzeba się do tego odpowiednio przygotować. Nurkowania nie możesz uczyć się wyłącznie samemu, np. z książek lub z internetu. Zajęcia muszą być prowadzone przez odpowiednio przeszkolonego instruktora. Nasze centrum pomoże Ci w Twoich pierwszych nurkowych krokach, abyś mógł uprawiać ten fascynujący sport w jak najbardziej przyjemny i bezpieczny sposób

KURSY

KURS
DLA NAJMŁODSZYCH

KURSY
PODSTAWOWY

KURSY ZAAWANSOWANE

KURSY
DEKOMPRESYJNE


SPECJALIZACJE