KURS PODSTAWOWY

OPEN WATER 20

Jeżeli jesteś już zdecydowany na swoją podwodną przygodę, to pierwszym krokiem jest rozpoczęcie swojego pierwszego kursu – Open Water 20. Aby przystąpić do kursu, nie wymagamy od Ciebie żadnego doświadczenia nurkowego, a program jest idealnie dostosowany pod osoby początkujące. Podczas kursu nauczysz się wszystkiego co jest niezbędne by zdobyć umiejętności nurkowe oraz, co jest bardzo ważne – czuć się pewnie i bezpiecznie pod wodą! Wysoki poziom kursu, w połączeniu z doświadczeniem naszych instruktorów sprawi, że po jego ukończeniu otrzymasz certyfikat, który da Ci uprawnienia do nurkowania na całym świecie. Jeżeli nie znasz nikogo kto nurkuje, nic się nie martw… Podczas kursu, poznasz inne osoby, które są zafascynowane nurkowaniem. Będzie to świetna okazja do nawiązania nowych znajomości! Nasze centrum nurkowe organizuje różne wyjazdy i wyprawy nurkowe, zarówno lokalne jak i zagraniczne. Razem z nami będziesz mógł rozwijać swoja pasję.
Przebieg kursu
  • Kurs składa się z trzech modułów, które obejmują: teorię, 5 zajęć na basenie oraz co najmniej 4 nurkowania w otwartych wodach, do maksymalnej głębokości 18 m.
  • Kurs prowadzony jest przez bardzo dobrego instruktora RAID – nasze centrum ma wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów, którzy są pasjonatami nurkowania, dzięki którym nauczysz się wszelkich potrzebnych umiejętności nurkowych. 
  • Masz dostęp do nowoczesnych podręczników online – mamy nowoczesne podejście do szkolenia i korzystamy z rozbudowanego system nauczania online i wszystkie podręczniki są w wersji elektronicznej. Oznacza to brak książek i koniec makulatury zalegającej na Twoich półkach. Wszystkie kursy online są automatycznie aktualizowane, co oznacza, że nigdy nie będziesz mieć przestarzałych materiałów. Jako student i absolwent RAID będziesz miał dożywotni darmowy dostęp do swojego profilu zawierającego certyfikaty i dzienniki nurkowania.
  • Wszystkie quizy i egzaminy teoretyczne zaliczasz online –  system online pozwoli Ci uczyć się we własnym tempie, wszędzie, gdzie tylko chcesz – w domu, w parku, w autobusie… gdziekolwiek! Również quizy sprawdzające wiedzę oraz egzaminy końcowe zaliczasz online w dogodnym dla Ciebie czasie i miejscu.
  • Podczas kursu będziesz korzystał z nowoczesnego sprzętu nurkowego w którym będziesz uczył się nurkowych umiejętności takich jak pływalność, pozycja pod wodą, techniki poruszania się pod wodą i wiele innych… Będziesz mógł spokojnie szlifować te zdolności, ponieważ podczas kursu, kładziemy duży nacisk na poznanie wszelkich wymaganych nurkowych umiejętności, dlatego zajęcia na basenie będą prowadzone do momentu, aż nie zostaną one przez Ciebie w pełni opanowane.
  • Po ukończeniu i zaliczeniu kursu, od razu otrzymasz od nas E-certyfikat. Nie musisz czekać tygodni lub miesięcy na certyfikat, ponieważ e-karty RAID są wydawane natychmiast po zakończeniu kursu, a plastikowy certyfikat to tylko opcja.

WYMAGANIA

Kurs może rozpocząć każdy, kto ukończył 15 lat (u osób poniżej 18 roku życia wymagana jest zgoda osoby dorosłej). Wymagana jest umiejętność pływania, dowolnym stylem.  Chcemy zaszczepiać nurkową pasję dzieciom już od najmłodszych lat, dlatego w trosce o naszych przyszłych młodych nurków, mamy specjalny kurs Open Water Junior. Skierowany jest on do dzieci w wieku 10-14 lat, a po jego ukończeniu będą mogły nurkować na maksymalną głębokość 15m i stać się podwodnymi odkrywcami!

KURSY

KURS
DLA NAJMŁODSZYCH

KURSY
PODSTAWOWY

KURSY ZAAWANSOWANE

KURSY
DEKOMPRESYJNE


SPECJALIZACJE