ADVENCED 35

DLA KOGO?

Kurs Advanced 35 jest rozszerzoną wersją Explorera. Jest to wysokiej jakości kurs, który przeznaczony jest do szkolenia osób z doświadczeniem nurkowym, bez dekompresji, do maksymalnej głębokości 35 m.

Przebieg kursu 

  • W ramach kursu jest 6 nurkowań, podczas których będziesz szlifować swoje umiejętności by czuć się bezpiecznie pod wodą. 
  • Będziesz doskonalił swoją pływalność, nawigacje podwodną, ratownictwo oraz nurkowanie głębinowe do 35m. Dodatkowo możesz sam wybrać jedną umiejętność, którą chcesz zdobyć np. nurkowanie nocne. 
  • Podczas kursu Advanced 35, tak jak we wszystkich innych kursach RAID, bardzo mocno skupiamy się na pozycji nurka od wodą – trym, idealnej pływalności i technik poruszania się. Dzięki tym umiejętnością będziecie mogli w pełni cieszyć się podwodnym światem.
  • Kurs prowadzony jest przez bardzo dobrego instruktora RAID – nasze centrum ma wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów, którzy są pasjonatami nurkowania, dzięki którym nauczysz się wszelkich potrzebnych umiejętności nurkowych. 
  • Masz dostęp do nowoczesnych podręczników online – mamy nowoczesne podejście do szkolenia, korzystamy z rozbudowanego system nauczania online i wszystkie podręczniki są w wersji elektronicznej. Oznacza to brak książek i koniec makulatury zalegającej na Twoich półkach. Wszystkie kursy online są automatycznie aktualizowane, co oznacza, że nigdy nie będziesz mieć przestarzałych materiałów. Jako student i absolwent RAID będziesz miał dożywotni darmowy dostęp do swojego profilu zawierającego certyfikaty i dzienniki nurkowania.
  • Wszystkie quizy i egzaminy teoretyczne zaliczasz online –  system online pozwoli Ci uczyć się we własnym tempie, wszędzie, gdzie tylko chcesz – w domu, w parku, w autobusie… gdziekolwiek! Również quizy sprawdzające wiedzę oraz egzaminy końcowe zaliczasz online w dogodnym dla Ciebie czasie i miejscu.
  • Wiedza zdobyta podczas kursu Advanced 35 jest kluczowa dla bezpiecznego nurkowania na większych głębokościach i dla Twojego komfortu pod wodą.
  • Po ukończeniu i zaliczeniu kursu, od razu otrzymasz od nas E-certyfikat. Nie musisz czekać tygodni lub miesięcy na certyfikat, ponieważ e-karty RAID są wydawane natychmiast po zakończeniu kursu, a plastikowy certyfikat to tylko opcja.

WYMAGANIA

Kurs ten jest przeznaczony dla każdego certyfikowanego nurka, który ma odpowiednik RAID Open Water 20 oraz ukończył 15 lat

KURSY

EXPLORER
30

ADVENCED
35

DEEP
40

MASTER RESCUE DIVER


DIVEMASTER


INSTRUKTOR