JUNIOR OPEN WATER

CZY DZIECI MOGĄ NURKOWAĆ?

Oczywiście, że tak. Jest to dla nich nie tylko fascynująca przygoda i frajda, ale uczy ich także odpowiedzialności. Nurkowanie rozwija dzieci na wielu płaszczyznach. Poprzez aktywne spędzanie czasu w wodzie poprawiają swoją kondycję fizyczną, a także uczą się wielu ważnych i ciekawych rzeczy z dziedzin biologii czy fizyki. Podczas nurkowania dzieci mogą zobaczyć podwodny świat, poznać podwodne zwierzęta i rośliny, a także poznać prawa fizyki w łatwy i przystępny sposób. Jest to świetna okazja by zaszczepić w dziecku pasję, którą może rozwijać podczas zabawy, zdobywając niezapomniane doświadczenia i nawiązując nowe znajomości ze swoimi rówieśnikami.

Przebieg kursu
  • Kurs składa się z pięciu zajęć teoretycznych, pięciu zajęć basenowych oraz czterech nurkowań na wodach otwartych, które są prowadzone przez naszych doświadczonych instruktorów.
  • Nurkowania uczymy w małych grupach do 3 osób. Oznacza to większą uwagę skierowaną na Wasze pociechy, a czas pod wodą jest bardziej efektywny szkoleniowo.
  • Nasi instruktorzy RAID posiadają bardzo wysokie doświadczenie i od samego początku uczymy dzieci najnowszych technik nurkowania z połączeniem najnowszego sprzętu.
  • Uczymy dzieci dbania o środowisko, dlatego wszystkie materiały otrzymają w formie elektronicznej w pierwszym dniu kursu. Nie drukujemy książek, a w systemie online materiały są dostępne dożywotnio, nawet gdy zmienią się podręczniki. Dzieci mogą uczyć się w dowolnym miejscu i czasie.
  • Gwarantujemy dobrą zabawę! Wasze dzieci uczą się nurkowania w przyjazny i dostępny dla nich sposób. Nasi instruktorzy cierpliwie i systematycznie uczą bezpiecznego nurkowania w formie zabawy.  
  • Podczas całego szkolenia dzieciom towarzyszy nasz instruktor, jednak po zakończeniu kursu dzieci mogą nurkować z innym pełnoletnim nurkiem, który ma odpowiednie uprawnienia nurkowe.

WYMAGANIA

Kurs RAID Junior Open Water jest stworzony na potrzeby szkolenia najmłodszych adeptów nurkowania w wieku od 10 do 14 lat. Po zakończeniu kursu Junior, dzieci będą mogły nurkować do 15 lub 18 metrów w zależności od ich wieku.

KURSY

KURS
DLA NAJMŁODSZYCH

KURSY
PODSTAWOWY

KURSY ZAAWANSOWANE

KURSY
DEKOMPRESYJNE


SPECJALIZACJE