PERFORMANCE DIVER

DLA KOGO?

Kurs Performance Diver jest unikalny w branży nurkowej. Został wypuszczony jako najnowszy program i jest dopracowany do perfekcji. Zachęcamy wszystkich do podjęcia wyzwania i podnoszenia swoich umiejętności nurkowych, niezależnie od poziomu!

Jeśli zastanawiasz się, czy ten kurs jest Ci w ogóle do czegoś potrzebny, zadaj sobie następujące pytania: Czy jesteś tak dobry, jak chciałbyś być? Czy jesteś gotowy, aby przenieść swoje nurkowanie na wyższy poziom? Jeżeli tak, to jesteś gotowy, aby zostać Performance Diver.

A co to oznacza? Kurs Performance Diver jest alternatywą/odpowiednikiem Intro to Tech czy Fundamentals w innych federacjach. Jednak kurs RAID Performance Diver, jest unikalny w branży nurkowej i zapewnia światowej klasy elitarne szkolenie, które przyniesie korzyści nurkom zarówno rekreacyjnym jak i technicznym. Został zaprojektowany przez jednych z najbardziej szanowanych nurków na świecie, dlatego kurs ten nie tylko uczyni Cię bezpieczniejszym nurkiem, ale zapewni szereg umiejętności, które będziesz wykorzystywać podczas każdego nurkowania. Bez względu na to, jak dobrze nurkujesz i jaki masz poziom, Performance Diver sprawi, że będziesz jeszcze lepszy. Jeśli jesteś nowym nurkiem, nauczymy Cię umiejętności, które pomogą Ci podczas każdego kolejnego kursu. Kurs ten ma na celu uczynienie Cię lepszym nurkiem w niemal każdej sytuacji. 

Powszechnie uznaje się, że właściwa kontrola pływalności jest niezbędna dla bezpieczeństwa i kontroli nurkowania. Jest to jedna z podstawowych umiejętności, których nauczysz się podczas tego kursu. Jednak ten kurs nie jest tylko kursem pływalności i ma na celu wyniesienie Twoich umiejętności na wyższy poziom.

Nasz kurs RAID Performance Diver jest wyjątkowy na kilka sposobów:

  • Można go ukończyć za pomocą dowolnej konfiguracji sprzętu np. sidemount, twinset lub rebreather.
  • Można go ukończyć w dowolnym środowisku: basenie, w zamkniętych lub otwartych wodach.
  • Dostarcza korzyści dla nurków na wszystkich poziomach zaawansowania.
  • Nauczysz się utrzymania poprawnego trymu, zaawansowanych technik poruszania się – w tym np. frog kick, rozkładania poręczówek, zaawansowanych protokołów wynurzania i zanurzania, zarządzanie gazem, przećwiczenie procedur awaryjnych i pracy w zespole…

Zastosowanie tego programu jest nieograniczone i może być on dostosowany indywidualnie pod Twoje potrzeby. Pamiętaj, że każde nurkowanie w dowolnym środowisku lub dowolnej konfiguracji sprzętowej może być bezpieczniejsze, łatwiejsze i przyjemniejsze dzięki wykorzystaniu umiejętności opanowanych na tym kursie.

Jest to wymagający kurs, jednak jego ukończenie przyniesie Ci ogromną satysfakcję i oczywiście – podniesienie swoich umiejętności nurkowych, a co za tym idzie większą przyjemność z każdego nurkowania! Przyjmujesz wyzwanie?

WYMAGANIA

  • Należy mieć minimum 15 lat.
  • Należy mieć certyfikat na poziomie RAID Open Water 20 lub równoważny.

KURSY

PERFORMANCE
DIVER


SIDEMOUNT


NITROX

SUCHY
SKAFANDER

WRECK
DIVER

TECHNICAL
WRECK DIVER

NURKOWANIE
W NOCY


NAWIGACJA

SPECJALISTA
SPRZĘTOWY