Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Kurs wrakowy

18 sierpnia 2022 @ 17:00 - 19:00

Free

Zapraszamy wszystkich na kurs wrakowy RAID Wreck Diver !

Co jest takiego fascynującego w nurkowaniu na wrakach?  No cóż, w każdym z nas jest coś, co przyciąga nas do wraków, niezależnie od tego, czy jest to fantazja o zatopionych skarbach, o których historie słyszeliśmy przez całe nasze życie, chęć odkrywania, czy też zainteresowanie historią i podwodną archeologią. Nurkowanie wrakowe od pokoleń wzbudziło zainteresowanie i emocje wśród nurków na wszystkich poziomach. Musisz być świadomy, że gdy używamy terminu „wraki”, mimo, że wiele osób może automatycznie myśleć o zatopionych statkach, pamiętaj, że nurkowanie na „wrakach” może również dotyczyć pojazdów, samolotów lub czegokolwiek, co niefortunnie spadnie do wody lub po prostu zatonie. W niektórych częściach świata nurkowie lubią nurkować w zatopionych miastach, które powstały w wyniku zalania dolin podczas tworzenia tam/zapór. Wraki są tak jakby kapsułą czasu, odkrywając je zawsze towarzyszą temu nie małe emocje.

Nurkowanie wrakowe to kolejne ekscytujące wyzwanie, które wymaga jednak specjalnego przygotowania. Jeżeli chciałbyś odkrywać i podziwiać zatopione w głębinach wraki, to najlepiej przygotuje Cię do tego kurs RAID Wreck Diver, który jest unikalny w branży nurkowej.  Każdy nurek ma inny powód, aby chcieć zejść pod powierzchnię i zbadać wraki statków, które występują we wszystkich typach, rozmiarach i poziomach trudności. Podczas tej sesji na specjalizacji kursu RAID Wreck Diver omówimy niektóre z najczęstszych powodów, dla których nurkowie wybierają nurkowanie wrakowe.

Kurs ten ma na celu oszerzenie Twojej wiedzy i umiejętności, aby umożliwić Ci bezpieczne nurkowanie na wrakach bez ich penetracji. Rozwija wiedzę wymaganą do planowania, przygotowywania i analizowania nurkowania wrakowego.

Podczas kursu RAID Wreck zapoznasz się z procedurami, problemami jakie można napotkać podczas nurkowania. Będziesz w stanie zidentyfikować potencjalne zagrożenia i niebezpieczeństwa związane z wrakiem, unikając w ten sposób ryzyka wypadku. Umiejętności które zdobędziesz podczas kursu, umożliwią Ci czerpanie przyjemności z odkrywania wraków, bo przecież jest to niesamowita podwodna przygoda!

W naszym centrum nurkowym szkolimy w federacji nurkowej RAID !
Więcej informacji o naszej federacji znajdziecie TU ?


Przebieg kursu

  • Kurs składa się z dwóch głównych elementów, takich jak teoria (online) i praktyczne sekcje nurkowe. W trakcie kursu odbędziesz nurkowania pod okiem instruktora RAID.
  • Poznasz ogólne informacje o nurkowaniu na wrakach i zostaniesz przeszkolony tak, abyś mógł bezpiecznie nurkować na wraku bez jego penetracji i zawsze na komfortowej głębokości, na której zostałeś wyszkolony. Na przykład, jeśli jesteś nurkiem RAID Advanced 35, to możesz nurkować do 35 m.
  • Kurs prowadzony jest przez bardzo dobrego instruktora RAID – nasze centrum ma wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów, którzy są pasjonatami nurkowania, dzięki którym nauczysz się wszelkich potrzebnych umiejętności nurkowych.
  • Masz dostęp do nowoczesnych podręczników online – mamy nowoczesne podejście do szkolenia i korzystamy z rozbudowanego system nauczania online i wszystkie podręczniki są w wersji elektronicznej. Wszystkie kursy online są automatycznie aktualizowane, co oznacza, że nigdy nie będziesz mieć przestarzałych materiałów. Jako student i absolwent RAID będziesz miał dożywotni darmowy dostęp do swojego profilu zawierającego certyfikaty i dzienniki nurkowania.
  • Wszystkie quizy i egzaminy teoretyczne zaliczasz online –  system online pozwoli Ci uczyć się we własnym tempie, wszędzie, gdzie tylko chcesz – w domu, w parku, w autobusie… gdziekolwiek! Również quizy sprawdzające wiedzę oraz egzaminy końcowe zaliczasz online w dogodnym dla Ciebie czasie i miejscu.
  • Po ukończeniu i zaliczeniu kursu, od razu otrzymasz od nas e-certyfikat. Nie musisz czekać tygodni lub miesięcy na certyfikat, ponieważ e-karty RAID są wydawane natychmiast po zakończeniu kursu, a plastikowy certyfikat to tylko opcja.

Pierwsze spotkanie będzie organizacyjne ? Spotykamy się w CTN o godzinie 17:00 !!!

W razie pytań piszcie lub dzwońcie do nas śmiało:

  • Łukasz 510 176 646  (lukasz@centrum-nurkowe.pl)
  • Ewa 663 585 111  (ewa@centrum-nurkowe.pl)

Do zobaczenia!
Ekipa CTN

Szczegóły

Data:
18 sierpnia 2022
Godzina:
17:00 - 19:00
Koszt:
Free
Kategoria Wydarzenie:

Organizator

Centrum Techniki Nurkowej
Telefon:
+48 510 176 646 , +48 663 585 111

Miejsce wydarzenia

CTN Gdynia
ul. Limbowa 9a
Gdynia, Pomorskie Poland
+ Google Map

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rejestracja została zamknięta