Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Kurs RAID Deco 40

18 marca 2022 @ 18:00 - 21:00

Free

Zapraszamy na kurs RAID Deco 40!

 Jeżeli jesteś pasjonatem nurkowania, świetnie sobie radzisz pod wodą, ale nurkowanie rekreacyjne to dla Ciebie za mało i chciałbyś doświadczyć czegoś więcej, czegoś ekstremalnego, czegoś czego mogą nieliczni, to najwyższa pora abyś spróbował swoich sił w nurkowaniu technicznym. Na pewno zadałeś sobie pytanie „czy nurkowanie techniczne jest dla mnie”? Problem z nurkowaniem technicznym polega na tym, że pozycjonuje się na rynku, jako nieosiągalny dla przeciętnego nurka. Nurkowie są przekonani, że muszą mieć nadludzką siłę i sprawność umysłową, aby uczestniczyć w programie nurkowania technicznego. Oczywiście w RAID uważamy, że tak po prostu nie jest, ale wiara i działanie, to dwie zupełnie różne rzeczy. Program RAID Deco 40, stanowi most między nurkowaniem rekreacyjnym i technicznym. Dlatego jeżeli chcesz odkrywać miejsca i głębokości niedostępne dla innych nurków, podejmować nowe wyzwania i podziwiać podwodny świat trochę inaczej, bardziej profesjonalnie to jest to odpowiednia pora na odbycie kursu RAID Deco 40.

 

 

 

 

 

 

Celem kursu RAID Deco 40, jest przekazanie Ci wiedzy na temat konfiguracji sprzętu, doboru gazu, sposobu myślenia i procedur, aby zapewnić Ci bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa w najtrudniejszych głębokich nurkowaniach. W czasie kursu wszystkie umiejętności nabyte podczas pierwszego nurkowania zostaną zastosowane przy każdym kolejnym nurkowaniu, dzięki czemu będziesz czuł się pewnie i bezpiecznie pod wodą. Ponieważ kurs skierowany jest bezpośrednio na nurka rekreacyjnego, możesz ukończyć go przy użyciu tradycyjnego sprzętu rekreacyjnego. Kurs RAID Deco 40, odbywa się na takiej samej głębokości jak na kursie Deep 40 – na max 40m. Jednak tym razem nauczysz się  przekraczania limitów NDL i przeprowadzania dekompresji, a także będziesz mógł wykorzystywać trimix jako mieszankę oddechową.

Więcej informacji na temat kursu RAID Deco 40 znajdziecie TU ?
A o naszej federacji nurkowej RAID w której szkolimy, przeczytacie TU ?

Spotykamy się w naszym centrum 18 marca o godzinie 18:00. Będzie to spotkanie organizacyjne, podczas którego zaplanujemy przebieg kursu RAID Deco 40.

Zapisujcie się przez nasze kalendarium, liczba miejsc jest ograniczona.

W razie pytań, dzwońcie do nas:
Łukasz  510 167 646
Ewa  663 585 111

Do zobaczenia!
Ekipa CTN

Szczegóły

Data:
18 marca 2022
Godzina:
18:00 - 21:00
Koszt:
Free
Kategoria Wydarzenie:

Organizator

Centrum Techniki Nurkowej
Telefon:
+48 510 176 646 , +48 663 585 111

Miejsce wydarzenia

CTN Gdynia
ul. Limbowa 9a
Gdynia, Pomorskie Poland
+ Google Map

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz się

Zapisz się jako pierwszy!

Loading gif

Już zarejestrowany?

Użyj narzędzi do edycji