Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Kurs podstawowy RAID Open Water 20

19 sierpnia

Free

Zapraszamy na podstawowy kurs nurkowania RAID Open Water 20 !

Jeżeli jesteś zdecydowany na swoją podwodną przygodę, to pierwszym krokiem jest rozpoczęcie swojego pierwszego kursu – Open Water 20. Aby przystąpić do kursu, nie wymagamy od Ciebie żadnego doświadczenia nurkowego, a program jest idealnie dostosowany pod osoby początkujące. Podczas kursu nauczysz się wszystkiego co jest niezbędne by zdobyć umiejętności nurkowe oraz, co jest bardzo ważne – czuć się pewnie i bezpiecznie pod wodą! Wysoki poziom kursu, w połączeniu z doświadczeniem naszych instruktorów sprawi, że po jego ukończeniu otrzymasz certyfikat, który da Ci uprawnienia do nurkowania na całym świecie. Jeżeli nie znasz nikogo kto nurkuje, nic się nie martw… Podczas kursu, poznasz inne osoby, które są zafascynowane nurkowaniem. Będzie to świetna okazja do nawiązania nowych znajomości! Nasze centrum nurkowe organizuje różne wyjazdy i wyprawy nurkowe, zarówno lokalne jak i zagraniczne. Razem z nami będziesz mógł rozwijać swoja pasję.

W naszym centrum nurkowym szkolimy w federacji nurkowej RAID !
Więcej informacji o naszej federacji znajdziecie TU ?

 

1. Kurs RAID Open Water 20

Po ukończeniu kursu, będziesz mógł nurkować na max. głębokość 20m. Uprawnienia uzyskane po szkoleniu są akceptowane na całym świecie. Szczegółowe informacje na temat kursu znajdziesz TU

 

2. Plan Kursu

19.08 (poniedziałek) – 18:00 – Spotkanie organizacyjne w Centrum Techniki Nurkowej (ul. Limbowa 9A, Gdynia)
20.08 (wtorek) – 18:00 – Wykłady online
21.08 (środa) – 17:00 – Zajęcia na basenie (hotel Gdynia Mercure) / wykłady w CTN
22.08 (czwartek) – 18:00 – Wykłady online
23 – 25.08 (piątek-niedziela) – Wyjazd do Ośrodka NEMO w Kulce nad Jezioro Łęsk

3. Weekend nad jeziorem

Ośrodek wypoczynkowy „NEMO” położony jest w miejscowości Kulka koło Szczytna. Sąsiedztwo lasu i bliskość Rezerwatu Przyrody Kulka, plaża z bezpośrednim dostępem do jeziora Łęsk oraz malownicze widoki tworzą niepowtarzalną atmosferę tego miejsca, która sprzyja prawdziwemu odpoczynkowi, z dala od zgiełku aglomeracji.

Na rozległym terenie znajdują się budynek hotelowy z salą kominkową, dużą salą restauracyjną oraz pokojami, domki letniskowe, a także infrastruktura stwarzająca możliwości aktywnego wypoczynku: gorąca bania, kajaki, łódki, taras widokowy, bar, boisko do gry w siatkówkę, miejsce na grilla i ognisko.

Ośrodek jest świetnie przystosowany pod nurków. Na miejscu jest też baza nurkowa, w której można nabić butle, rozłożyć sprzęt i przygotować się do nurkowania. Maksymalna głębokość jeziora to ok. 40m. Jezioro Łęsk jest jeziorem polodowcowym z czystą wodą. Przy brzegach roślinność jest bogata, można znaleźć też zatopione powalone drzewa. W akwenie żyją takie gatunki jak karpie, szczupaki, sieje, liny, węgorze i okonie, a także raki.
Jezioro skrywa w sobie dużo zatopionych obiektów, a trasy do nich prowadzą poręczówki, dzięki czemu można bez problemu eksplorować jezioro.

4. Ceny

Kurs – 2400zł
Opłata certyfikacyjna – 250zł

Dodatkowe opłaty
– opłata za nocleg w Ośrodku NEMO

 

UWAGA! Zapisy odbywają się przez naszą stronę internetową. Poniżej należy kliknąć “Rezerwuj”, a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy.

 

Jeśli macie pytania, piszcie lub dzwońcie do nas śmiało!

  • Łukasz 510 176 646
    lukasz@centrum-nurkowe.pl
  • Ewa 663 585 111
    ewa@centrum-nurkowe.pl

 

 

 

Szczegóły

Data:
19 sierpnia
Koszt:
Free
Kategoria Wydarzenie:

Organizator

Centrum Techniki Nurkowej
Telefon:
+48 510 176 646 , +48 663 585 111

Miejsce wydarzenia

CTN Gdynia
ul. Limbowa 9a
Gdynia, Pomorskie Poland
+ Google Map

Kurs OW20

0 Going
3 remaining
Formularz zapisów

Zapisz się

Zapisz się jako pierwszy!

Loading gif

Już zarejestrowany?

Użyj narzędzi do edycji