Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Kurs podstawowy OW20

28 czerwca 2022 @ 17:00 - 19:00

Free

Zapraszamy wszystkich na podstawowy kurs nurkowania RAID Open Water 20 !

Jeżeli jesteś zdecydowany na swoją podwodną przygodę, to pierwszym krokiem jest rozpoczęcie swojego pierwszego kursu – Open Water 20. Aby przystąpić do kursu, nie wymagamy od Ciebie żadnego doświadczenia nurkowego, a program jest idealnie dostosowany pod osoby początkujące. Podczas kursu nauczysz się wszystkiego co jest niezbędne by zdobyć umiejętności nurkowe oraz, co jest bardzo ważne – czuć się pewnie i bezpiecznie pod wodą! Wysoki poziom kursu, w połączeniu z doświadczeniem naszych instruktorów sprawi, że po jego ukończeniu otrzymasz certyfikat, który da Ci uprawnienia do nurkowania na całym świecie. Jeżeli nie znasz nikogo kto nurkuje, nic się nie martw… Podczas kursu, poznasz inne osoby, które są zafascynowane nurkowaniem. Będzie to świetna okazja do nawiązania nowych znajomości! Nasze centrum nurkowe organizuje różne wyjazdy i wyprawy nurkowe, zarówno lokalne jak i zagraniczne. Razem z nami będziesz mógł rozwijać swoja pasję.

W naszym centrum nurkowym szkolimy w federacji nurkowej RAID !
Więcej informacji o naszej federacji znajdziecie TU 🙂

Przebieg kursu OW20:

  • Kurs składa się z trzech modułów, które obejmują: teorię, zajęcia na basenie oraz nurkowania w otwartych wodach, do maksymalnej głębokości 18 m.
  • Kurs prowadzony jest przez bardzo dobrego instruktora RAID – nasze centrum ma wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów, którzy są pasjonatami nurkowania, dzięki którym nauczysz się wszelkich potrzebnych umiejętności nurkowych.
  • Masz dostęp do nowoczesnych podręczników online – mamy nowoczesne podejście do szkolenia i korzystamy z rozbudowanego system nauczania online i wszystkie podręczniki są w wersji elektronicznej. Oznacza to brak książek i koniec makulatury zalegającej na Twoich półkach. Wszystkie kursy online są automatycznie aktualizowane, co oznacza, że nigdy nie będziesz mieć przestarzałych materiałów. Jako student i absolwent RAID będziesz miał dożywotni darmowy dostęp do swojego profilu zawierającego certyfikaty i dzienniki nurkowania.
  • Wszystkie quizy i egzaminy teoretyczne zaliczasz online –  system online pozwoli Ci uczyć się we własnym tempie, wszędzie, gdzie tylko chcesz – w domu, w parku, w autobusie… gdziekolwiek! Również quizy sprawdzające wiedzę oraz egzaminy końcowe zaliczasz online w dogodnym dla Ciebie czasie i miejscu.
  • Podczas kursu będziesz korzystał z nowoczesnego sprzętu nurkowego w którym będziesz uczył się nurkowych umiejętności takich jak pływalność, pozycja pod wodą, techniki poruszania się pod wodą i wiele innych… Będziesz mógł spokojnie szlifować te zdolności, ponieważ podczas kursu, kładziemy duży nacisk na poznanie wszelkich wymaganych nurkowych umiejętności, dlatego zajęcia na basenie będą prowadzone do momentu, aż nie zostaną one przez Ciebie w pełni opanowane.
  • Po ukończeniu i zaliczeniu kursu, od razu otrzymasz od nas e-certyfikat. Nie musisz czekać tygodni lub miesięcy na certyfikat, ponieważ e-karty RAID są wydawane natychmiast po zakończeniu kursu, a plastikowy certyfikat to tylko opcja.

 

Pierwsze spotkanie będzie organizacyjne 🙂 Spotykamy się w CTN o godzinie 17:00 !!!

W razie pytań piszcie lub dzwońcie do nas śmiało:
>Łukasz 510 176 646  (lukasz@centrum-nurkowe.pl)
> Ewa 663 585 111  (ewa@centrum-nurkowe.pl)

Do zobaczenia!
Ekipa CTN

Szczegóły

Data:
28 czerwca 2022
Godzina:
17:00 - 19:00
Koszt:
Free
Kategoria Wydarzenie:

Organizator

Centrum Techniki Nurkowej
Telefon:
+48 510 176 646 , +48 663 585 111

Miejsce wydarzenia

CTN Gdynia
ul. Limbowa 9a
Gdynia, Pomorskie Poland
+ Google Map

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz się

Zapisz się jako pierwszy!

Loading gif

Już zarejestrowany?

Użyj narzędzi do edycji