Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Kamieniołom HONORATKA

26 lipca - 28 lipca

Free

Zapraszamy na wspólny wyjazd nurkowy !

Zaplanowaliśmy dla was wyjazd do Honoratki – to jedno ze znanych miejsc nurkowych w Polsce. Jest to zalana i przystosowana do nurkowania kopalnia odkrywkowa. Przejrzystość wody utrzymuje się tu na bardzo przyjemnym poziomie 😉 Jest to idealne miejsce do nurkowania zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych nurków. Każdy znajdzie coś dla siebie i z pewnością będzie czerpał przyjemność z nurkowania w tym wyjątkowym miejscu.

Na terenie Honoratki znajduje się baza, usytuowana jest na dwóch poziomach. Poziom górny będący na wysokości drogi dojazdowej to parking. Poziom dolny na którym również jest parking, usytuowany jest nad lustrem wody z którego mamy bezpośrednio zejście do wody, tam czekają przygotowane stoliki do montowania i ubierania gotowego sprzętu, zadaszona wiata,  biuro, przebieralnia oraz WC. Zejście na poziom dolny to utwardzone wzniesienie o długości około sto metrów.

Pod wodą czekają na was trasy z poręczówkami, które prowadzą do różnych zatopionych obiektów. Do waszej dyspozycji są podwodne tory: Tor Główny, Podwodny Las, Przepompownia, wrak statku „Górnik”, śmigłowiec MI-2, wrak jachtu na 35m, tor do nawigacji podwodnej, jacht oraz Tor 40m (kontener). Wszystkie tory dostępne są z jednego poziomu i zejścia.  Na dużej tablicy rozrysowane są aktualnie położone poręczówki wraz z zaznaczeniem miejsc ciekawych lub charakterystycznych, które znajdują się na trasie. Samo zejście do wody odbywa się po schodach, po pokonaniu kilku stopni możemy wejść do wody. Wszystkie nurkowania mogą się rozpoczynać i kończyć przy wejściu na Tor Płytki. Alternatywą jest zanurzanie i wynurzenie się przy linie opustowej z boją powierzchniową w którą wyposażona jest każda platforma oraz co niektóre obiekty. Platformy ustawione są na głębokościach 5, 18, oraz 30m.


Termin:
26 – 28 lipiec 2024

Więcej informacji podamy niebawem!

Zapisy odbywają się wyłącznie przez naszą stronę internetową. Poniżej należy kliknąć “Zapisz się”, a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy.

 

W razie pytań piszcie lub dzwońcie do nas śmiało:

  • Łukasz 510 176 646
    lukasz@centrum-nurkowe.pl
  • Ewa 663 585 111
    ewa@centrum-nurkowe.pl

Do zobaczenia!
Ekipa CTN

Szczegóły

Początek:
26 lipca
Koniec:
28 lipca
Koszt:
Free
Kategoria Wydarzenie:

Organizator

Centrum Techniki Nurkowej
Telefon:
+48 510 176 646 , +48 663 585 111

Miejsce wydarzenia

Honoratka
Ślesin, 62-561 Poland + Google Map

Honoratka

0 Going
15 remaining
Formularz zapisów

Zapisz się

Zapisz się jako pierwszy!

Loading gif

Już zarejestrowany?

Użyj narzędzi do edycji