Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Nurkowe DEMO DAYS – Koparki, Jaworzno

18 maja - 19 maja

Free

Już niebawem odbędzie się 13 edycja Nurkowych Demo Days w Jaworznie!

Nurkowe Demo Days powstały, aby umożliwić nurkom testowanie szerokiej gamy sprzętu nurkowego prezentowanego przez producentów jak i dystrybutorów. W czasie demo days można poza testem na ,,mokro”, także zasięgnąć rady i opinii fachowców oraz użytkowników tego sprzętu. Nurkowe Demo Days są też dobrym pomysłem na wspólne nurkowania i spędzanie czasu w fantastycznym nurkowym gronie.

Jako Centrum Techniki Nurkowej, oczywiście tam będziemy i zapraszamy wszystkich do udziału w tym wyjątkowym nurkowym wydarzeniu.

Na naszym stoisku prezentować będziemy marki:

  • Rebreather JJ-CCR
    Rebreather JJ-CCR został potocznie nazwany „4 x 4 wśród rebreatherów”, co pod wieloma względami jest idealnym opisem, ponieważ został zaprojektowany dla wszystkich warunków i może być dostosowany do najbardziej wymagających nurkowań. Więcej informacji o JJ-CCR znajdziesz TU
  • Kaptury K01  
    Firma K01 zrodziła się z pasji do nurkowania, a nasza marka jest teraz synonimem poświęcenia w wytwarzaniu produktów o najwyższym kalibrze, badaniach i rozwoju najnowocześniejszych materiałów oraz poszanowaniu środowiska. Ten niesamowity kaptur wyznaczył nowy standard w jakości i komforcie, oferując odporne na kompresję, miękkie, elastyczne, wygodne i bardziej suche doświadczenie nurkowe! Więcej informacji o kapturach K01 znajdziesz TU
  • Federacja RAID
    W naszym centrum nurkowym postawiliśmy na federację RAID głównie ze względu na naszych kursantów. Połączenie naszych doświadczonych instruktorów z możliwościami jakie daje federacja jest tym co od zawsze było dla nas najważniejsze – szkolenie na najwyższym poziomie. To nasi kursanci, sposób w jaki nurkują, wiedza jaką posiadają i chęć do ciągłego rozwoju jest wizytówką Centrum Techniki Nurkowej. Więcej informacji o federacji RAID znajdziesz TU

Co czeka was na nurkowych Demo Days?

✅ Masa sprzętu do testów!
✅ Prezentacje, prelekcje, warsztaty
✅ POSZUKIWANIE SKARBÓW – w sobotę od godziny 17:00
✅ Od godz. 18:00 rozpocznie się ognisko integracyjne, ze słynnym nurkowym #KOPARKOWYMKociołkiem

18 maja (sobota) – WSTĘP BEZPŁATNY do Via Sport Diving Marina „Koparki”. Wstęp do bazy od godziny 09:00
19 maja (niedziela) – wstęp jest biletowany zgodnie z cennikami bazy. Od 10:00 do 15:00

Miejsce wydarzenia 

Demo Days odbędą się w wyjątkowym miejscu – na terenie Via Sport Diving Marina „Koparki” w Jaworznie. Powstały w 1997 roku w wyniku zalania kamieniołomu, pokryty turkusową taflą wody, urzekający akwen stał się wręcz obiektem kultu wśród wielu nurków w Polsce i zagranicą. Zdaniem wielu specjalistów akwen Diving Mariny „Koparki”, obok znajdującej się na Suwalszczyźnie „Hańczy”, jest jednym z najciekawszych tego typu miejsc nurkowych w Polsce.

Dno zbiornika jest płaskie, a jego głębokość waha się pomiędzy 10 a 15 metrami. Dzięki czemu, akwen „Koparek” doskonale nadaje się na do przeprowadzania różnego rodzaju szkoleń nurkowych, a jego urozmaicone podwodnymi atrakcjami dno stanowi ciekawe wyzwanie dla miłośników divingu. Nasze wodne atrakcje, takie jak koparki czy ogromne łyżki są specjalnie obojkowane. Zejście do wody jest możliwe poprzez przymocowane do brzegu akwenu drabinki oraz 3 pomostów z zanurzonymi na głębokości 5 metrów pływającymi platformami, które służą do ćwiczeń i nauki. Warto zaznaczyć, że wejście do wody może stanowić pewną trudność dla początkujących adeptów nurkowania, gdyż następuje ono w miejscu, gdzie głębokość wody sięga 12-14 metrów.

koparki2

Sport Diving Marina „Koparki” powstaje na terenie dawnego kamieniołomu dolomitu kruszconośnego „Gródek”. Gdy pewnego dnia pompy wodne przestały działać, poziom wody gwałtownie się podniósł, zakrywając porzucone na terenie kamieniołomu dwie, potężne koparki i tak w głębokiej wówczas na ok. 18 metrów niecce powstał ten wyjątkowy i urokliwy akwen wodny, który przemienił się w popularną wśród pasjonatów nurkowania arenę podwodnych eksploracji i przygód.

______________________________________________

Zapraszamy wszystkich serdecznie i do zobaczenia na miejscu!;)

 

Pozdrawiamy!
Ekipa CTN

 

Szczegóły

Początek:
18 maja
Koniec:
19 maja
Koszt:
Free
Kategorie Wydarzenie:
,

Organizator

Centrum Techniki Nurkowej
Telefon:
+48 510 176 646 , +48 663 585 111

Miejsce wydarzenia

Via Sport KOPARKI
Płetwonurków
Jaworzno, 43-602 Poland
+ Google Map

Demo Days

2 Going
13 remaining
Formularz zapisów

Rejestracja została zamknięta