Dahab 2019 / 16-23 Marzec

Zapraszamy na wspólny wyjazd do miejscowości Dahab w Egipcie.

Dahab

 

Południowe wybrzeże Synaju a zwłaszcza egzotyczne miasteczko Dahab jest ostatnio coraz częściej odwiedzane przez turystów z całego świata. Dahab, w języku arabskim oznacza złoto. Jako miejsce turystyczne został odkryty na szczęście przez zwykłych podróżników, hippiesów i backpackerów, toteż zaczął się rozwijać pod ich zapotrzebowania i ma zupełnie inny charakter niż olbrzymie bezosobowe ośrodki turystyczne jak np. Sharm el Sheikh czy Hurghada.
Dahab, pierwotnie beduińska wioska, zachował nadal swój egzotyczny charakter: piaszczyste wybrzeże zatoki, wielbłądy, beduini, wielkie palmy a w tle żółto-czerwone góry. Pomiędzy palmami przykucnęły niskie białe budynki hotelików i barwne sklepiki a na plaży 

Dahab

Rejony Dahab’u są idealne do nurkowania zarówno dla początkujących jaki i zaawansowanych sympatyków podwodnej przygody! Na miejscu bedziemy dzielić się na 2 grupy odpowiednio do Waszego doświadczenia i poziomu wyszkolenia, tak aby wszyscy mogli czerpać maksymalną przyjemność z nurkowań!

Podczas naszego wyjazdu będziemy nocować w hotelu Planet Oasis, czyli hotelu naszej bazy Planet Divers i mamy zarezerwowane pokoje Superior o podwyższonym standardzie.

Cena wyjazdu:

2490zł

cena zawiera:

- przelot z Warszawy do Sharm i z powtotem

- transfery hotel-lotnisko

- 7 noclegów w hotelu Planet Oasis w pokojach dwóosobowych  

- śniadania

opłaty dodatkowe:

- pakiet nurkowań rekreacyjnych - 180 Euro

- dopłaty do nurkowań (butla 15l - 2Euro , nurkowania nocne 25-35Euro, wypożyczenie sprzętu)

- ubezpieczenie 90 zł

- nurkowania techniczne, liczone są z cennika Planet Divers (zainteresowanych prosimy o kontakt)

 

Zapisy poprzez naszą stronę www - kalendarium

Jeśłi masz jakieś pytania, dzwoń lub pisz śmiało!

Łukasz - 510 176 646

lukasz@centrum-nurkowe.pl

 

ZAPRASZAMY!