Intro Dive - Realizacja kuponów grupowych

Poniższy dokument jest przygotowany dla osób które zakupiły kupon na zajęcia Intro Dive.

Prosimy PRZECZYTAJ UWAŻNIE WSZYSTKIE INFORMACJE.
Basen Gdynia

 

 

UWAGA !
PROSIMY O ZABRANIE WYDRUKOWANEGO KUPONU  ! 
to warunek uczestnictwa w zajeciach ! 

 

1. INTRO DIVE, PODSTAWOWE INFORMACJE.

Zajęcia Intro Dive są  wyjątkowym sposobem na spędzenie wolnego czasu, umożliwiają rozpoczęcie przygody z nurkowaniem i są również pierwszą częścią podstawowego kursu nurkowania. Oznacza to, iż jeśli uda nam się zarazić Państwa naszą pasją, będziecie mogli kontynuować zajęcia i ukończyć pełen kurs podstawowy. Po kursie otrzymacie międzynarodowy certyfikat płetwonurka, który pozwoli Państwu na nurkowanie niemalże w każdym zakątku świata.

Nurkowanie to najprzyjemniejszy sposób spędzania wolnego czasu jaki znamy. Nasi kursanci to najlepsi płetwonurkowie odkrywający i penetrujący podmorskie wraki Bałtyku oraz spokojni „niedzielni” płetwonurkowie którzy wolą nurkowanie w ciepłych wodach i spędzają swoje wakacje na organizowanych, nurkowych wyjazdach np. w Egipcie. Szkolimy ludzi od kursów podstawowych do instruktorskich. To Ty w przyszłości, po ukończeniu kursu zdecydujesz czym ma być dla Ciebie nurkowanie.

2. PLAN ZAJĘĆ

 
Zajęcia Intro Dive składają się z wykładów teoretycznych oraz nurkowania w basenie. Zajęcia prowadzone są jedno po drugim, czyli najpierw przyjeżdżają poństwo do naszego centrum nurkowego na wykłady a zaraz po nich odbywają się zajęcia basenowe.
 
Teoria.

Zajęcia odbywają się w Centrum Techniki Nurkowej  przy ul. Limbowej 9a w Gdyni-Orłowo. Tam spędzą Państwo około 1,5 godziny poznając podstawowe wiadomości na temat nurkowania. Tu również dobierzemy Państwu potrzebny sprzęt dopasowany do każdego.

Po zajęciach przejedziemy do Hotelu Orbis Gdynia na Basen. Przejazd na basen organizują Państwo we własnym zakresie. Oczywiście z doświadczenia wiemy, że osoby bez własnego transportu znajdą wolne miejsce w samochodach innych uczestników naszych zajęć.

 
Basen.

Znajduje się przy ul. Armii Krajowej 22 w Hotelu Orbis Gdynia. Tutaj odbędzie się praktyczna część naszej zabawy (czas trwania ok. godziny) połączonej oczywiście z kilkoma podstawowymi ćwiczeniami potrzebnymi do tego, aby czuli się Państwo komfortowo pod wodą.

 

3. REJESTRACJA

 
Aby zapisać się na zajęcia  Intro Dive, muszą się państwo zarejestrować poprzez naszą stronę internetową. Niestety nie istnieje inna opcja rejestracji.
Prosimy postępować zgodnie z poniższą instrukcją:
 
1) Wybierz odpowiadający Tobie termin zajęć udostępniony w naszym kalendarium :
 
www.centrum-nurkowe.pl/kalendarium
Intro Dive

 

W klendarzu szukaj wpisów Intro Nurkowe w kolorze pomarańczowym i sprawdź czy są jeszcze wolne miejsca na dany termin.

 

2) Jeśli dany termin posiada odpowiednią liczbę miejsc kliknij "zapisz się"

 

Intro Dive

3) W formularzu rejestracyjmym wypełnij wszystkie pola: Imię, Nazwisko, Data urodzenia, nr. tel, email, kod, kod zabezpieczający, rozmiar buta oraz rozmiar noszonego przez Ciebie podkoszulka.

Jeśli wpisujecie Państwo kilka osób na jeden kupon (sprzedawaliśmy opcje także dla 2 i 4 osób), musicie wpisać każdą osobę oddzielnie a w miejscu „kod ” powtarzacie ten sam kod. 

 

Intro Dive

 

4) Potwierdzenie rezerwacji przychodzi na Państwa skrzynke mailowa na wskazany email w rezerwacji, muszą państwo kliknąć podany w mailu link aby potwierdzić rezerwacje.

5) Po zarezerwowaniu miejsca poprzez naszą stronę nie istnieje możliwość zmiany terminu. Państwa nieobecność na zajęciach jest równoznaczna ze stratą kuponu.

 

4. POZOSTAŁE INFORMACJE.

 
Całkowity czas zajęć wraz z przejazdem z centrum nurkowego na basen to około 4 godziny
 
Na prowadzonych zajęciach robimy pamiątkowe zdjęcia i udostępniamy je poprzez serwis rapidshare.com. Link do zdjęć zostanie wysłany do Państwa poprzez pocztę mailową a zdjęcia będą dostępne na serwerze przez 30 dni. Niestety po tym okresie zdjęcia są kasowane a ich ściągnięcie nie będzie możliwe.
 
Telefony kontaktowe:
 

Arkadiusz Srebnik    508-069-055

UWAGA !
PROSIMY O ZABRANIE WYDRUKOWANEGO KUPONU  ! 
to warunek uczestnictwa w zajeciach ! 
 
Z powodu wydażeń niezależnych od nas zajęcia na basenie Hotelu Gdynia prowadzone będą dopiero od stycznia.
Kalendarium na styczeń zostanie uzupełnione po 26.12.2012.  W Styczniu 2013r zajęcia w Gdyni prowadzone będą dwa razy w tyg a w Lęborku raz w tyg.
W razie pytań prosimy o kontakt.