Zajęcia basenowe dla dzieci

Bubblemaker

Zapraszamy wszystkie dzieci od 8 roku życia na niezapomniane ferie z CTN.

 Nurkowanie to idealne zajęcie dla każdego, nawet najmłodszego miłośnika wody. Jeżeli nie macie innych planów na drugi tydzień ferii, mamy dla Was idealną propozycje.  Zapraszamy wszystkie dzieci od 8 roku życia na pierwszą przygodę z nurkowaniem :)

 Zaczynamy od pierwszych, kompletnie darmowych zajęć pod wodą dla najmłodszych: Bubblemaker czyli Bąbelkowiec. 

Warunkiem wzięcia udziału w zajęciach są zapisy poprzez stronę http://www.centrum-nurkowe.pl/wyprawy/kalendarium.html

lub telefonicznie pod nr 502 156 949 (ilość miejsc jest ograniczona). Codziennie od 9-13.02.2015 czekamy na zainteresowanych śmiałków, gotowych stawić czoła wyzwaniu, jakim jest nurkowanie. 

 Bubblemaker to doskonały wstęp dzieci do podwodnego świata. Dedykowany jest  dla dzieci od 8 roku życia. Na basenie najmłodsi biorą udział w części teoretycznej - poznają podstawowe zasady zachowania się i komunikacji pod woda oraz zapoznają się ze sprzętem. Część praktyczna to zanurzenie się pod powierzchnię wody, i masa, masa zabawy poprzez naukę. 

 Jeżeli Wasza pociecha po pierwszych zajęciach z puszczania bąbli, złapała bakcyla, może kontynuować program dalej, w trakcie zajęć doskonalących umiejętności nurkowe - Seal Team, czyli Komando Foki.

 Program PADI Seal Team – Komando Foki przeznaczony jest dla młodych nurków, którzy po zajęciach Bubblemaker nie chcą kończyć swojej podwodnej przygody. To 5 podwodnych misji, czyli mnóstwo zabawy i ciekawych wyzwań. Dzieciaki przez zabawę doskonalą swoje umiejętności nurkowe, uczą się partnerstwa i odpowiedzialności. To szansa, by zrobić kilka fajnych rzeczy w basenie,  poznać nowych ludzi i wziąć udział w podwodnej przygodzie. 

 Kurs Komando Foki to 5 misji, doskonalących podstawowe umiejętności nurkowe:

  • Misja I - Zapoznanie się ze sprzętem nurkowym, podstawy bezpiecznego nurkowania, porozumiewanie się pod wodą – znaki nurkowe.
  • Misja II – Sytuacje awaryjne pod wodą - symulacje i ćwiczenia.
  • Misja III - Stan nieważkości, czyli jak latać pod wodą,  oraz procedury pomocy partnerowi.
  • Misja IV – Kontrola stanu nieważkości oraz ćwiczenia z odnajdywaniem utraconego automatu oddechowego.
  • Misja V – strzelanie wody z rurki, kompilacja ćwiczeń doskonalących nurkowanie 

 W kolejnych misjach dzieciaki będą zdobywać dodatkowe umiejętności takie jak:

- nawigacja podwodna,

- nurkowanie nocne,

- nurkowanie bezdechowe w ABC (maska,fajka,płetwy),

- fotografia podwodna,

- poszukiwanie i wydobywanie przedmiotów pod wodą,

i więcej..

 Wyślijcie swoje dzieci na wspaniałą przygodę z nurkowaniem,a gwarantujemy Wam, że zarażą Was tą pasją , opowiadając godzinami o każdym naszym spotkaniu. A skoro one mogły podjąć to wyzwanie, to również Wy możecie. http://www.centrum-nurkowe.pl/kursy/padi/poczatkujacy/open-water-diver.html

Po zakończonym kursie, zapraszamy Naszych kursantów na wspólny majówkowy wyjazd do przepięknej Chorwacji (lub wyjazd nad jezioro Niedackie podczas wakacji), gdzie dzieci odbędą swoje pierwsze nurkowanie, a rodzice dokończą kurs OWD. Obiecujemy, że będą to dla całej Waszej rodziny niezapomniane wrażenia. 

Wszelkie pytania odnośnie zajęć : Piotr Piórewicz 502-156-949

 

Zapraszamy już dziś – przygoda czeka!! :)

 Termin: 9-13/02

Miejsce : Basen Hotel Gdynia

Czas trwania zajęć : codziennie ok. 2 h

Godzina rozpoczęcia : 18:00

 Cena: 1) Bubblemaker (pierwsza lekcja)  - Free!!!!!(max 6osób)

2) Seal Team – 500 pln