RAID Wreck Diver

RAID Wreck Wraki

Nurkowanie wrakowe to kolejne ekscytujące wyzwanie, które wymaga jednak specjalnego przygotowania. Jeżeli chciałbyś odkrywać i podziwiać zatopione w głębinach wraki, to najlepiej przygotuje Cię do tego kurs RAID Basic Wreck. Razem z nami zacznij swoją kolejną nurkową przygodę!

Kurs ten ma na celu poszerzenie Twojej wiedzy i umiejętności, aby umożliwić Ci bezpieczne nurkowanie na wrakach bez ich penetracji. Rozwija wiedzę wymaganą do planowania, przygotowywania i analizowania nurkowania wrakowego. 

Podczas kursu RAID Wreck zapoznasz się z procedurami, problemami jakie można napotkać podczas nurkowania. Będziesz w stanie zidentyfikować potencjalne zagrożenia i niebezpieczeństwa związane z wrakiem, unikając w ten sposób ryzyka wypadku. Umiejętności które zdobędziesz podczas kursu, umożliwią Ci czerpanie przyjemności z odkrywania wraków, bo przecież jest to niesamowita podwodna przygoda!

Przebieg kursu

Kurs składa się z dwóch głównych elementów, takich jak teoria i praktyczne sekcje nurkowe. W trakcie kursu odbędziesz 2 nurkowania pod okiem instruktora RAID.

Wymagania

Aby przystąpić do kursu RAID Basic Wreck należy mieć skończone 15 lat, certyfikat RAID Open Water 20 lub jego odpowiednik.

RAID Wreck Wraki