Technical Wreck Diver

RAID Technical Wreck Diver

RAID Technical Wreck

Lubisz nurkowanie wrakowe? Chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności aby móc nie tylko je podziwiać ale także bezpiecznie penetrować? Jeżeli tak, to należy pamiętać, że wpływanie do wnętrza wraków jest jednym z najbardziej niebezpiecznych działań, jakie może podjąć nurek, ale właściwe przeszkolenie i umiejętności ograniczą to ryzyko! W tym celu podejmij wyzwanie i ukończ kurs RAID Advanced Wreck, który koncentruje się w szczególności na solidnym praktycznym programie nauczania wrakowego.

Nie jest to zwykły kurs - jest to prawdziwy trening bezpiecznych i skutecznych penetracji wraków w ramach limitów nurkowania rekreacyjnego.

Podczas gdy kurs Basic Wreck obejmuje ogólne informacje o nurkowaniu na wrakach, wymaganym wyposażeniu, różnych konfiguracjach narzędzi, zarządzaniu nurkowaniem i kwestiach związanych z otwartą wodą, Advanced Wreck przenosi to wszystko na wyższy poziom dzięki dalszym innowacyjnym pomysłom i wszechstronnym szkoleniom praktycznym. 

Przebieg kursu

Kurs składa się z dwóch głównych elementów, takich jak teoria i praktyczne sekcje nurkowe. W trakcie kursu odbędziesz 4 nurkowania pod okiem instruktora RAID.

Wymagania

Aby przystąpić do kursu RAID Advanced Wreck należy mieć skończone 15 lat, certyfikat RAID Advanced 35 lub jego odpowiednik oraz certyfikat RAID Nitrox lub jego odpowiednik.

RAID Technical Wreck