Performance Diver

RAID Performance Diver

RAID Performance Nurkowanie

Kurs Performance Diver jest unikalny w branży nurkowej. Ma on na celu uczynienie Cię lepszym nurkiem w niemal każdej sytuacji. Umiejętności, których nauczysz się na tym kursie, zostały zaprojektowane przez jednych z najbardziej szanowanych nurków na świecie. Kurs ten nie tylko uczyni Cię bezpieczniejszym nurkiem, ale przygotuje Cię do innych kursów i zapewni szereg umiejętności, które będziesz wykorzystywać przy każdym nurkowaniu.

Bez względu na to, jak dobrze nurkujesz, Performance Diver sprawi, że będziesz jeszcze lepszy.Jeśli jesteś nowym nurkiem, nauczymy cię umiejętności, które pomogą ci w każdym kursie i każdym nurkowaniu. 

Powszechnie uznaje się, że właściwa kontrola pływalności jest niezbędna dla bezpieczeństwa i kontroli nurkowania. Jest to jedna z podstawowych umiejętności, których nauczysz się podczas tego kursu. Jednak ten kurs nie jest tylko kursem pływalności i ma na celu wyniesienie umiejętności na wyższy poziom. Podczas RAID Performance Diver nauczysz się także trymowania, technik poruszania się, rozkładania porczówek, przećwiczysz procedury awaryjne i pracę zespołową.

RAID Performance Nurkowanie

Zatosowanie tego programu jest nieograniczone. Każde nurkowanie w dowolnym środowisku lub dowolnej konfiguracji sprzętowej może być bezpieczniejsze, łatwiejsze i przyjemniejsze dzięki wykorzystaniu umiejętności opanowanych w tym kursie.

Program może być zakończony przy użyciu zmodyfikowanego sprzętu rekreacyjnego, sidemount, twinset lub rebreather. Program można ukończyć w basenie, w zamkniętej wodzie lub na otwartej wodzie.

WYMAGANIA WSTĘPNE
 
Ukończone 15 lat.
Certyfikacja na poziomie RAID Open Water 20 lub kurs równoważny.

RAID performance Nurkowanie