Master Rescue Diver

RAID Rescue Nurkowanie

Nurkowanie umożliwia nam odkrywanie podwodnego świata, jednak należy pamiętać, że jest to dla nas całkowicie obce środowisko w którym to my jesteśmy gośćmi. Dlatego najważniejszą rzeczą dla każdego nurka powinno być zawsze bezpieczeństwo. Aby być dobrym nurkiem, najpierw trzeba umieć zadbać o siebie, a następnie móc w razie potrzeby pomóc innym. Jeżeli chcesz czuć się pewniej i bezpiecznie pod wodą i wiedzieć jak zachować się w sytuacjach awaryjnych, to najlepszym rozwiązaniem jest odbycie kursu Master Rescue Diver. Jest on niezbędny dla wszystkich doświadczonych nurków, w szczególności tych, którzy chcą wziąć odpowiedzialność za bezpieczeństwo innych pod wodą.

Kurs Master Rescue Diver koncentruje się przede wszystkim na ocenie ryzyka i zaawansowanej kontroli pływalności, aby zminimalizować potrzebę wykonania akcji ratunkowej. Nauczysz się między innymi jak odróżniać stres od paniki i jak radzić sobie w obydwu sytuacjach, co może uratować życie Tobie i Twojemu partnerowi nurkowemu. Ten wyjątkowy kurs umocni w Tobie pewność siebie, zapewniając tym samym umiejętności i wiedzę, które pomogą Ci lepiej zrozumieć jak bezpiecznie i skutecznie reagować w sytuacjach awaryjnych na powierzchni i pod powierzchnią wody.

Tak więc, jeżeli pragniesz poczuć się pewniej i bezpieczniej pod wodą i chcesz wiedzieć jak opanować sytuację awaryjną i pomóc partnerowi, to zapraszamy na kurs Master Rescue Diver. Nurek ratownik, to przede wszystkim dobry partner, który potrafi pomóc sobie i partnerowi w razie nagłych problemów, potrafi on także przewidywać sytuacje awaryjne i im przeciw działać. Podczas 4 nurkowań zdobędziesz wszystkie potrzebne i tak cenne umiejętności. Aby przystąpić do kursu trzeba mieć skończone 15 lat, wymagane jest posiadanie certyfikatu RAID Advanced 35 lub Explorer 30 lub równoważnego certyfikatu wydanego przez uznaną federację szkoleniową.

 

RAID Rescue Nurkowanie