RAID Instruktor

RAID Nurkowanie instruktor

Jeśli jesteś Divemasterem z dużym doświadczeniem i spodobała się Tobie praca z nurkami, zapraszamy na KURS INSTRUKTORA RAID. RAID to nowa organizacja na polskim rynku nurkowania, mimo że została założona w 2007 roku, ale na całym świecie rozrasta się w szalonym tempie. Federacja RAID jest czymś bardzo wyjątkowym na tle obecnych organizacji i to w wielu aspektach!

Dlaczego warto zostać instruktorem w naszej federacji?

 • Staniesz ramię w ramię z jednymi z najlepszych instruktorów i trenerów w Polsce. Naszą główną dewizą jest NAJWYŻSZY POZIOM SZKOLENIA, tak aby Twoi kursanci po zakończeniu szkolenia stali się naszymi partnerami nurkowymi. W RAID nie tolerujemy szybkich kursów, po których nowi nurkowie są niedoszkoleni. Uważamy, że każdy kursant jest wizytówką swojego instruktora.
 • Już od kursów podstawowych stosujemy NOWOCZESNY SYSTEM szkolenia oparty na trymie, pływalności i technikach poruszania się. Nasi kursanci muszą nie tylko czuć się dobrze pod wodą, ale także dobrze nurkować nie niszcząc podwodnego świata. Muszą rozumieć i stosować zalety zerowej pływalności, nawet jeśli wymaga to poświęcenia większej ilości czasu przez instruktora.
 • JAKOŚĆ NIE ILOŚĆ. Według RAID miarą naszego sukcesu nie jest liczba nurków, których szkolą instruktorzy, a ich UMIEJĘTNOŚCI.
 • Szkolimy w NOWOCZESNEJ KONFIGURACJI. Zalety skrzydła i konfiguracji automatów z długimi wężami doceniamy sami jako instruktorzy, więc również w takiej konfiguracji szkolimy naszych kursantów. 
 • Wyjątkowy SYSTEM ONLINE pomoże Tobie prowadzić kursy i upraszcza „papierologię” do pełnego minimum. Nasi kursanci otrzymują dożywotni dostęp do materiałów szkoleniowych online w postaci PDF, jeśli po jakimś czasie RAID wprowadzi zmiany w kursach, kursanci zawsze będą mieli dostęp no najnowszych wersji podręczników. Nasi kursanci poprzez system online sami w odpowiednim dla nich czasie wypełniają testy każdego teoretycznego modułu, a także końcowy egzamin.
 • PRZEJRZYSTOŚĆ SZKOLENIA zarówno dla instruktora jak i kursanta. Wszystkie ćwiczenia jakie kursant musi wykonać podczas szkolenia są wyszczególnione w systemie Online. Aby dokonać końcowej certyfikacji, zarówno instruktor jak i kursant potwierdzają wykonanie wszystkich ćwiczeń na wodach zamkniętych i otwartych. 
 • NATYCHMIASTOWA CERTYFICACJA kursantów. Nie tylko kursant otrzymuje materiały szkoleniowe zaraz po zalogowaniu się do systemu RAID na stronie www.diveRAID.com, ale także zaraz po zakończeniu kursu otrzymuje e-certyfikat, którym może posługiwać się na całym świcie.
 • Pełna LEGALNOŚĆ na światowym rynku. RAID jako jedna z nielicznych federacji nurkowych na świecie posiada certyfikat ISO/EUF, jest członkiem RSTC (Recreational Scuba Training Council) oraz członkiem założycielem RTC (Rebreather Training Council).
 • JEDNA OPŁATA INSTRUKTORSKA. W RAID mamy kilka pionów szkoleniowych - rekreacyjny, techniczny, rebreatherowy, medyczny i freediving. Nie zależnie od tego w ilu pionach będziesz instruktorem RAID, płacisz tylko jedną roczną składkę instruktorską.
 • NISKIE KOSZTY certyfikatów. RAID jest federacją „paper free” nie drukujemy podręczników, są one dostępne online w postaci PDF, nie drukujemy różnego rodzaju formularzy, a certyfikaty także są „elektroniczne” (choć istnieje dodatkowa opcja certyfikatu plastikowego), wszystko to powoduje, że opłata za dostęp do materiałów i certyfikację Waszego kursanta są na bardzo niskim poziomie.
 • WSPARCIE dla instruktorów i centrów nurkowych. Zadaniem Regionalnego Biura RAID i wszystkich Instruktor Trenerów jest realne i ciągłe wspieranie naszych reprezentantów w Polsce. Więc po kursie instruktorskim nie zostaniesz sam, staniesz się członkim wyjątkowej grupy ludzi, mających na celu szkolić na najwyższym poziomie, nawzajem się wspierać i po prostu ciszyć się nurkowanim w każdej jego formie.

RAID Nurkowanie