Explorer 30

RAID Nurkowane Advanced

     Explorer 30 jest kolejnym etapem w Twojej przygodzie z nurkowaniem. Dzięki niemu poszerzysz wiedzę i umiejętności zdobyte podczas kursu Open Water 20. Jeżeli chcesz się rozwijać i próbować nowych rzeczy pod wodą to ten kurs jest właśnie dla Ciebie! Został opracowany w celu wypełnienia luki między tradycyjnym nurkowaniem Open Water, a bardziej zaawansowanymi programami.

    Explorer 30 jest bardzo ekscytującym kursem, z minimalną ale niezbędną teorią, skupiający się na praktycznych sesjach tematycznych, aby dać Tobie więcej umiejętności i doświadczenia pod wodą, pod czujnym okiem i nadzorem instruktora. W czasie kursu odbędziesz 5 nurkowań, podczas których  będą czekać na Ciebie nowe wyzwania, dzięki którym nabędziesz zdolności nurkowania w różnych środowiskach lub miejscach nurkowych. Opanujesz umiejętności takie jak: perfekcyjna pływalność, zapoznasz się z zasadami nawigacji podwodnej oraz z procedurami planowania głębokich nurkowań do 30m. W ramach kursu możesz sam wybrać dwie dodatkowe umiejętności, które chcesz opanować np. nurkowanie nocne,  z łodzi, w prądzie… Wiedza zdobyta podczas kursu Explorer 30 jest kluczowa dla bezpiecznego nurkowania na większych głębokościach i dla Twojego komfortu pod wodą.

    Kurs ten jest przeznaczony dla każdego certyfikowanego nurka, który ma odpowiednik RAID Open Water 20 oraz ukończył 15 lat.

RAID Advanced