Divemaster

RAID Divemaster Nurkowanie

Kochasz nurkowanie i chcesz podzielić się swoją pasją z innymi? Szukasz ekscytującej pracy lub chcesz zająć się nurkowaniem profesjonalnie? Zatem kurs RAID Divemaster jest dla Ciebie! RAID Divemaster jest jednym z najbardziej szanowanych poziomów w społeczności nurków i pierwszym poziomem Pro w systemie RAID. RAID Divemaster jest warunkiem koniecznym by w przyszłości zostać  instruktorem RAID.

Jako Divemaster RAID możesz planować, organizować i prowadzić nurkowania dla certyfikowanych nurków. Kurs RAID Divemaster uczy przede wszystkim bycia liderem wśród rówieśników i innych nurków. Będziesz mieć możliwość kierowania i kontrolowania nurkowań, działania w charakterze ratownika w zorganizowanych nurkowaniach, pomagania Instruktorom RAID w szkoleniu i ogólnie bycia odpowiedzialnym za zorganizowane nurkowania.

Dzięki połączeniu naszego najnowocześniejszego szkolenia online i interakcji z Twoim  instruktorem RAID, Twoja wiedza na temat nurkowania zostanie dopracowana do bardzo wysokiego poziomu, przygotowując Cię do opiekowania się innymi. To ostatecznie przygotuje Cię do szkolenia na Instruktora RAID. Twoje umiejętności w wodzie zostaną udoskonalone do jakości demonstracyjnej dla studentów nurkowania. Będziesz również przygotowany do wspierania instruktorów RAID podczas innych praktycznych części kursów szkoleniowych RAID, w tym przeszkolenia w zakresie oceny warunków nurkowania i potencjalnych zagrożeń w miejscach nurkowania.

RAID Divemaster Nurkowanie