RAID Deep 40 (Trimix)

RAID Deep Nurkowanie

Nowe głębokości, nowe przygody… Czy jesteś na to gotowy? Jeżeli nie chcesz by Twoja nurkowa przygoda zakończyła się na płytkich wodach i chciałbyś odkryć sekrety głębin, to zrób kolejny krok i zdobądź certyfikat RAID Deep 40! Kurs Deep 40 ma na celu poszerzenie 

Twojej wiedzy i umiejętności, aby umożliwić Ci bezpieczne nurkowanie na większych głębokościach. Zapoznasz się z elementami głębokiego nurkowania, co pomoże Ci w zdobyciu pewności siebie, aby bezpiecznie nurkować do max 40m, bez dekompresji. Deep 40 to wysokiej jakości kurs, dzięki któremu zdobędziesz wiedzę wymaganą do przygotowania i analizowania nurkowania, co zwiększy Twoje doświadczenie nurkowe. 

Dowiesz się więcej o planowaniu nurkowania, w tym obliczeniach zużycia powietrza, specjalistycznym sprzęcie oraz świadomości zagrożenia związanego z narkozą azotową.

Przebieg kursu

Kurs składa się z dwóch głównych elementów, takich jak teoria (online) i praktyczne sekcje nurkowe. W trakcie kursu odbędziesz 4 nurkowania pod okiem instruktora RAID. W trakcie kursu Deep 40 można wykorzystywać trimix jako mieszaninę oddechową, w celu zmniejszenia narkozy.

Wymagania

Aby przystąpić do kursu RAID Deep 40 należy mieć skończone 15 lat, certyfikat RAID Explorer 30 lub jego odpowiednik oraz certyfikat RAID Nitrox lub jego odpowiednik.

RAID Deep Nurkowanie