RAID DECO 50

RAID DECO Nurkowanie

Co popycha nurków do pokonywania kolejnych barier? Zapewne chęć zwiększenia czasu przebywania pod wodą, głębokości nurkowania oraz towarzyszący temu dreszcz emocji i marzenie stawania się odkrywcą. Spodobało Ci się nurkowanie techniczne i chcesz dalej rozwijać się w tym kierunku? Zrobiłeś już pierwszy krok zdobywając certyfikat RAID Deco 40? A więc jest to najlepsza pora na odbycie kursu RAID Deco 50. Dodatkowo ten innowacyjny kurs został  opracowany z myślą o nowym nurku technicznym. Oznacza to, że nurkowie, którzy chcą uczestniczyć w technicznych programach otwartego obiegu i którzy są już certyfikowani w RAID Deep 40, RAID Master Rescue Diver i RAID Nitrox, mogą ominąć program Deco 40 i bezpośrednio rozpocząć kurs RAID Deco 50.

RAID Deco 50 to prestiżowy kurs nurkowania technicznego, uznający bezkompromisowe standardy i rozwijający bardzo wysoki poziom umiejętności nurkowych. Kurs RAID Deco 50, prowadzony przez instruktora RAID, odzwierciedla najbardziej kompleksowy i kompletny kurs w branży. Zapewni Ci najwyższej klasy szkolenie techniczne na najwyższym poziomie. Celem tego kursu jest dostarczenie Ci rzetelnej wiedzy, sprzętu i doboru gazu, sposobu myślenia i wykonywania procedur, aby wzmocnić Twój poziom bezpieczeństwa przy  nurkowaniach dekompresyjnych. Po ukończeniu kursu zdobędziesz uprawnienia do przeprowadzania nurkowań dekompresyjnych z  trimixem do maksymalnej głębokości 50 m, z max 30-minutowym deco i 1 deco-gazem.

Przebieg kursu

Kurs składa się z dwóch głównych elementów, takich jak: teoria i praktyczne sekcje nurkowe. Dodatkowo teorię uzupełnisz podczas wykładów i dyskusji prowadzonych przez Twojego instruktora RAID. W trakcie kursu odbędziesz co najmniej 1 nurkowanie w wodach ograniczonych i 8 nurkowań w wodach otwartych, pod okiem instruktora RAID. 

Wymagania

  • Skończone 18 lat 
  • Należy posiadać certyfikaty: RAID Nitrox, RAID Deep 40 i RAID Master Diver; lub ich odpowiedniki
  • Należy mieć doświadczenie w nurkowaniu nawigacyjnym, nocnym i o ograniczonej widoczności
  • Należy mieć odbytych co najmniej 5 godzin pod wodą na głębokości 27-40m, które są zapisane w logbook`u
  • Należy mieć odbytych co najmniej 50 godzin pod wodą lub 75 nurkowań, które są zapisane w logbook`u
  • Posiadać aktualne certyfikaty Rescue Breathing, CPR Training i Oxygen Provider
  • Należy przedstawić wszystkie wymagane dokumenty do zatwierdzenia, przed jakimkolwiek szkoleniem w wodzie.

RAID DECO Nurkowanie