Open Water 20

RAID Open Water

 

Jeżeli jesteś już zdecydowany na swoją podwodną przygodę, to pierwszym krokiem jest rozpoczęcie swojego pierwszego kursu - Open Water 20. Aby przystąpić do kursu, nie wymagane jest żadne doświadczenie nurkowe, a program jest idealnie dostosowany pod osoby początkujące. Podczas kursu nauczysz się wszystkiego co jest niezbędne by zdobyć umiejętności nurkowe oraz, co jest bardzo ważne – czuć się pewnie i bezpiecznie pod wodą! Wysoki poziom kursu sprawi że po jego ukończeniu otrzymasz certyfikat, który da Ci uprawnienia na nurkowanie na całym świecie.

Kurs składa się z trzech modułów, które obejmują: teorię, 5 zajęć na basenie oraz co najmniej 4 nurkowania w otwartych wodach do maksymalnej głębokości 18 m. Podczas kursu duży nacisk kładzie się na poznanie wszelkich wymaganych nurkowych umiejętności, dlatego zajęcia na basenie będą prowadzone do momentu aż nie zostaną one przez Ciebie w pełni opanowane.

 

RAID Open Water

 

Kurs może rozpocząć każdy, kto ukończył 15 lat (u osób poniżej 18 roku życia wymagana jest zgoda osoby dorosłej). Chcemy zaszczepiać nurkową pasję dzieciom już od najmłodszych lat, dlatego w trosce o naszych przyszłych młodych nurków, mamy specjalny kurs Open Water Junior. Skierowany jest on do dzieci w wieku 10-14 lat, a po jego ukończeniu będą mogły nurkować na maksymalną głębokość 15m i stać się podwodnymi odkrywcami!

 

RAID Open Water