Junior Open Water

RAID Junior

Kurs RAID Junior Open Water jest stworzony na potrzeby szkolenia najmodszych adeptów nurkowania w wieku od 10 do 14 lat. Zawiera on wszystkie wykłady, zajęcia basenowe i nurkowania na wodach otwartych jak w kursie Open Water 20 ograniczeniem jest tylko głębokość. Po zakończeniu kursu Junior dzieci będą mogły nurkować do 15 lub 18 metrów w zależności od ich wieku.

Kurs składa się z pięciu zajęć teoretycznych, pięciu zajęć basenowych oraz czterech nurkowań na wodach otwartych. 

RAID unior

Dlaczego warto wybrać kurs RAID Junior Open Water? 

- Uczymy nurkowania w małych grupach do 3 osób. Co oznacza większą uwagę skierowaną na Wasze pociechy a czas pod wodą jest bardziej efektywny szkoleniowo.

- Nasi instruktorzy RAID posiadają bardzo wysokie doświadczenie i przeszli jedne z najcięższych szkoleń instruktorskich. 

- Uczymy najnowszych technik nurkowania z połączeniem najnowszego sprzętu. 

- Dbamy o środowisko, wszystkie materiały otrzymujecie w formie elektronicznej w pierwszym dniu kursu. Nie drukujemy książek a w systemie online materiały są dostępne dożywotnio, nawet gdy zmienią się podręczniki. 

- Gwarantujemy dobrą zabawę! Wasze dzieci uczą się nurkowania w przyjazny i dostępny dla nich sposób. Nasi instruktorzy cierpliwie i systematycznie uczą bezpiecznego nurkowania w formie zabawy.  

RAID Junior