Professional Association of Diving Instructors

PADI

PADI zostało założone w 1967 roku przez Johna Crowina i Ralpha Ericsona. PADI jako pierwsze wprowadziło prosty, bezpieczny, modułowy system szkolenia umożliwiając nurkowanie szerokiej rzeszy ludzi. Dzięki bezpieczeństwu, wysokim standardom szkoleniowym i ciągłemu propagowaniu nurkowania, PADI jest obecnie największą i najbardziej popularną na świecie organizacją szkolącą płetwonurków. Posiada lokalne biura i komercyjne centra nurkowe w ponad 90 krajach. Ponad 70 % certyfikatów nurkowych nadawanych na świecie to certyfikaty PADI. 

Prowadzone przez nas kursy w systemie PADI musieliśmy zgodnie ze standardami dostosować do warunków, w których szkolimy. Nasze polskie wody są bardziej wymagające, więc i nasi instruktorzy poświęcają znacznie więcej czasu na szkolenie. Wykłady, zajęcia basenowe oraz nurkowania na wodach otwartych prowadzimy tak, aby każdy z Was miał czas na przyswojenie odpowiedniej wiedzy i umiejętności. 

Nagrodą za nasze szkolenie zawsze będzie wyedukowany i somodzielny nurek, który zawsze będzie niezawodnym partnerem. Jeśli po standardowym szkoleniu będziesz miał jakiekolwiek braki lub niedociągnięcia, bezpłatnie oferujemy dodatkowe godziny wykładów lub dodatkowe nurkowania. Byliśmy, jesteśmy i zawsze będziemy najlepszą szkołą nurkowania, a nasi kursanci są wizytówką naszych szkoleń.

PADI