Kursy Instruktorskie

Aby zostać instruktorem IANTD wystarczy posiadać certyfikat Dive Master rozpoznawalnej organizacji. Nasze szkolenia instrukrskie trwają przeważnie 5 dni, w trakcie których omawiamy dokładnie program szkoleniowy, ćwiczymy prezentacje wykładów i technikę wykonywania ćwiczeń. Wszystkie kursy prowadzone są przez Łukasza Piórewicza, pierwszego IANTD instruktora w Polsce. 

Aby zostać dobrym instruktorem musisz być najpierw bardzo dobrym nurkiem, dopiero wtedy przekazywana przez nas wiedza i umiejętności będą Twoją bazą szkoleniową. Kandydaci na instruktorów muszą posiadać duże doświadczenie nurkowe i doświadczenie w prowadzeniu szkoleń na stanowisku Dive Mastera. Pod wodą muszą prezentować idealną konfigurację sprzętową, trym i pływalność. Na kursie nie uczymy teorii, tylko pokazujemy jak ją przekazywać przyszłym kursantom. A więc wiedza teoretyczna kadydata musi być także na wysokim poziomie.  

Podobnie jak we wszystkich szkoleniach IANTD preferujemy małe, kilku osobowe, grupy. Gwarantuje to indywidualne podejście i ewentualne dopracowanie osobistych umiejętności. 

Na wszystkich prowadzonych przez nas kursach macie kontakt nie tylko z Instruktor Trenerem, ale także z kursantami szkolonymi na stopnie podstawowe. To najefektywniejsza forma szkolenia, która pozwala połączyć wiedzę teoretyczną kursu instruktorskiego z realnymi problemami podczas szkolenia.

Oferujemy szkolenia instruktorskie na poziomie:

IANTD Open Water Instructor

IANTD Nitrox Instructor

IANTD Adv. Nitrox Instructor

IANTD Technical Diver / Recreational Trimix Instructor

IANTD Normoxic Trimix Instructor

IANTD Wreck Instructor 

IANTD Technical Wreck Instructor

IANTD EANx Gas Blender Instructor

IANTD TMX Gas Blender Instructor

Wszystkie terminy i ceny kursów są ustalane indywidualnie, jeśli jesteś zainteresowany naszymi szkoleniami, prosimy o kontakt.

Łukasz Piórewicz, lukasz@centrum-nurkowe.pl , +48 510 176 646