Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Jezioro Niedackie – Twardy Dół

6 lipca - 7 lipca

Free

Zapraszamy wszystkich na wspólny wyjazd nad Jezioro Niedackie!

 

Sezon nurkowy ruszył pełną parą, dlatego na długi weekend wybieramy się w jedno z naszych ulubionych miejsc nurkowych, ale również wypoczynkowych – Jezioro Niedackie.

Nad jeziorem znajduje się ośrodek wypoczynkowy Twardy Dół i jest to jeden z najładniej położonych ośrodków w Borach Tucholskich. Dookoła jeziora znajdują się piękne lasy, a walory widokowe, leśna cisza i łagodny szum jeziora będą ukojeniem po pracowitych dniach pełnych zgiełku i pośpiechu. Nocujemy w drewnianych domkach, które są na terenie ośrodka w lesie, tuż obok jeziora lub w pokojach w hotelu ośrodka.

Samo jezioro jest I-szej klasy czystości wody i urzeka swoją florą i fauną. Podczas nurkowania podziwiać można różne gatunki ryb, raki oraz ciągnące się podwodne łąki. Nad jezioro Niedackie jeździmy praktycznie cały sezon, głównie latem. Jest to idealne miejsce, do zrobienia podstawowego kursu OWD lub INTRA nurkowego.

W jeziorze Niedackim można przede wszystkim pływać wśród pięknych zielonych podwodnych łąk i dużych ryb. Możliwość obcowania z naturą jest największą zaletą tego akwenu. Dodatkowo to wymarzone miejsce dla miłośników podwodnej fotografii. Maksymalna głębokość wynosi ok. 30 m, a średnia – 9 m. Widoczność jest dobra, zależy od wielu czynników i dochodzi nawet do 4–14 m. Roślinność podwodna jest niezwykle bujna i tworzy rozległe łąki w różnych odcieniach zieleni. W wodzie żyje sporo ryb, które często pływają ławicami – przede wszystkim szczupaków, okoni, płoci i linów.

Termin: 06 – 07 lipiec 2024

Opłaty:
– nocleg* (pokoje 2-osobowe)
– opłaty bazowe

*ceny za nocleg podamy niebawem!

Wypożyczenie sprzętu płatne jest według naszego cennika – SPRAWDŹ TU

Jest też możliwość aby przyjechać do nas zanurkować bez noclegu na 1 dzień. Zapraszamy wszystkich by nas odwiedzić i wspólnie zanurkować.
W przypadku przyjazdu na 1 dzień, opłata bazowa wynosi 30zł / za dzień.

 

UWAGA! Zapisy odbywają się przez naszą stronę internetową. Poniżej należy kliknąć “Rezerwuj”, a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy.

 

Jeśli macie pytania, piszcie lub dzwońcie do nas śmiało!

  • Łukasz 510 176 646
    lukasz@centrum-nurkowe.pl
  • Ewa 663 585 111
    ewa@centrum-nurkowe.pl

 

 

 

 

Szczegóły

Początek:
6 lipca
Koniec:
7 lipca
Koszt:
Free
Kategoria Wydarzenie:

Organizator

Centrum Techniki Nurkowej
Telefon:
+48 510 176 646 , +48 663 585 111

Miejsce wydarzenia

Jezioro Niedackie – Twardy Dół
Centrum wypoczynkowe Twardy Dół
Twardy Dół, 83-224 Poland
+ Google Map

Jezioro Niedackie

0 Going
15 remaining
Formularz zapisów

Zapisz się

Zapisz się jako pierwszy!

Loading gif

Już zarejestrowany?

Użyj narzędzi do edycji